Керамічна черепиця Koramik – європейська якість для вашої покрівлі

Багато господарів, які вирішили відремонтувати покрівлю дому звертають увагу найперше на якість матеріалів. Справді, це дуже важливо. Сьогодні, коли урагани зривають за лічені секунди дахи, град б’є навіть найвитриваліші покрівлі, варто задуматися про надійність.

Керамічна черепиця Корамік – це продукт, який виготовляють в Німеччині. Вже кілька століть виробництво покрівельних матеріалів цієї країни цінується дуже високо. Все дуже просто: там слідкують за виробництвом. Сьогодні все автоматизовано, але десятки перевірок та сертифікатів якості відповідають не лише усім європейським стандартам, а й світовим.

Переваги керамічної черепиці Koramic:

  • Вогнестійкість
  • Хороша шумоізоляція
  • Низька теплопровідність
  • Широкий асортимент
  • Якість та гарантія товару

Термін придатності керамічної черепиці Корамік значно більший, ніж в інших виробників. Майстри говорять про 100 років гарантії! Крім того, саме ця марка пристосована до дахів будь-яких нахилів. Керамочерепицю Корамік легко монтувати та транспортувати.

Ціна керамічної черепиці Koramic

Вартість керамічної черепиці Корамік сьогодні коливається від 300 гривень за метр квадратний. У Львові вам недорого обійдеться її доставка та оптова покупка.

Міцної вам покрівлі та вдалої покупки!

Ціна: від 13.02 до 1529 EUR/м2
Рейтинг: 4.89 / 5 (Відгуків 27)