Кладочні роботи

Кладочні роботи 16049128020_02fd00eef0_o-1

Кладочні роботи

Найважливішим етапом в будівництві є зведення зовнішніх та внутрішніх стін. Будівництво будь якої споруди починається з основи – це заливка фундаменту. Це також важливий процес в сфері будівництва. Після залиття фундаменту потрібно декілька місяців для того щоб він став міцнішим і після цього можна розпочинати роботи зі зведення зовнішніх та внутрішніх стін.

Як вибрати якісний та довговічний матеріал

Найбільш поширені матеріали які використовують для зведення стін це – цегла, піно блоки, газо блоки, шлако блоки, керамічні блоки. Якісний матеріал має відповідати таким основним критеріям: міцність, довговічність, енерго-ефективність, екологічність, паро-проникність, стійкість до вогню, зручність при використанні. Цим всім критеріям відповідають керамічні блоки, це справді якісний матеріал для кладочних робіт. Завдяки своїй пустотілій структурі ці блоки добре тримають тепло в середині будинку і не пропускають його. Керамічні блоки мають високу міцність, їх також використовують для зведення багатоповерхівок, мають високу стійкість до вогню. Їх можна використовувати як для зовнішніх так і для внутрішніх стін. Основним їх плюсом є теплопровідність адже блок на 50% є пустотілим і не потребує додаткового утеплення з зовні. Процес кладки стін з керамічних блоків триває набагато швидше ніж з будь якого іншого матеріалу, і при цьому розхід розчину для кладки значно менший.

Процес кладки

Кладочні роботи мають виконувати кваліфіковані бригади з дотримуванням всіх будівельних норм, адже це також важливий процес і від того буде залежати якість роботи і термін експлуатації 

Процес кладки поділяють на декілька етапів.

  • Підготовка фундаменту.
  • Монтаж водостічної гідроізоляції.
  • Розмітка.
  • Встановлення кутових каменів.
  • Кладка першого ряду.
  • Армування рядів.

Для стін з керамічних блоків (поризованих) вимагається дотримання технології шип-паз. Вони оснащені спеціальними виступами і поглибленнями, процес зведення будинку стає більш простим. Для будівництва стіни потрібно встановлювати блоки таким чином, щоб шипи одного каменю щільно входили в пази іншого. В результаті отримують монолітну стіну з мінімумом містків холоду.
Будівництво завжди здійснюється із застосуванням в’яжучих сумішей. Для піно – та газо-бетонних, керамічних каменів використовують спеціальні клейові суміші і цементно-піщаний розчин. Він має бути морозостійким.
Якщо у вас виникнуть питання стосовно кладочних робіт, цін та матеріалів наша команда готова надати вам будь яку інформацію.