Клінкерна цегла (Польща)

Клінкерна цегла (Польща) - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Зовнішній вигляд будинку – це ваша візитна картка. Використання при будівництві дому клінкерної цегли, дає можливість втілити найзаповітніші бажання, сміливі дизайнерські рішення, підкреслюючи при цьому вашу витонченість та індивідуальність. Велика гамма кольорів, покриттів і форматів допоможе у цьому.
Клінкерна цегла виготовляється з екологічної сировини – глини, ретельно підбираючи її на мінімальний вміст солей, отримуємо однорідну консистенцію, що виключає появу висолів. Клінкер випікають при температурі вище 1100⁰С, тим самими він отримує високі показники на міцність, морозостійкість та вологостійкість. При додаванні оксидів заліза перед спіканням, в результаті одержуємо широку гамму кольорів, що дуже важливо для вибагливих клієнтів та архітекторів з нестандартним мисленням. А на рахунок відповідальних будівельників можемо сміливо сказати – клінкер надійний, міцний та зручний при укладці. Також великим плюсом є те, що він не сприймає хімічні речовини та миючі засоби. Завдяки малому коефіцієнту водопоглинання та при цьому використовуючи агресивний миючий засіб, Ви з легкістю відмиєте будь який бруд та надпис на стіні чи огорожі, не пошкодивши їх.
З клінкерною цеглою дім буде виглядати красиво, стильно, а головне довговічно. Він ніколи не вийде з моди. Завдяки екологічній сировині, методу випалу при високих температурах, міцності на стиск та стійкості до вологи, клінкерна цегла - один з найдовговічніших та найпопулярнішим у всьому світі фасадних матеріалів.

« Повернутися

Клінкерна цегла – краса вашої оселі

Сьогодні всі мріють про затишній та красивий будинок за містом. «Гніздечко» із зеленою травичкою довкола, просторими кімнатами та купою простору. Молоді сім’ї сьогодні говорять про кілька основних критеріїв комфортного житла. Серед них:

  • багато простору
  • цікава форма
  • екологічність.

Саме про природні матеріали та чисте повітря думають сьогодні молоді сім’ї, які дбають про своє здоров’я і своїх дітей. Тому, для зведення будинків обирають клінкерну цеглу.

Історія клінкерної цегли

Все крутиться навколо глини, як у випадку клінкерної бруківки. Екологічно чисту та мінеральну глину почали випалювати. Випалювали її при дуже високій температурі, яка становила більше 100 градусів. Так і винайшли клінкер.

В Європі цегла клінкерна давно набула популярності. І сьогодні можна зустріти цілі квартали та вулички, на яких зведені будинки з цього матеріалу. Вони заворожують красою більше сотні років. Так, клінкерна цегла – запорука довговічності.

Склад клінкерної цегли

Основним компонентом клінкерної цегли, як вже згадувалося раніше, є мінеральна природня глина. При випаленні вона утворює форму з порожнечею та парою всередині. Така суміш підтримуватиме енергію та тепло.

До цегли клінкерної не додають жодних домішок. До прикладу, до складу інших будівельних матеріалів можуть домішувати вугілля, пісок, гіпс і карбонати. Клінкерна цегла – екологічно-чистий продукт, склад якого не змінюється роками.

Переваги клінкерної цегли:

  1. Вона красива і втілить мрію будь-якого дизайнера.
  2. Вона довговічна. Природний склад цеглинок забезпечує будинки «життям» на сотні років.
  3. Стійка до будь-якого клімату. Стіни з цегли клінкерної завжди залишаться сухими, якою б погода не була за вікном, чи всередині вашого дому. В такому будинку ви не відчуєте сирості та надокучливого холоду. Клінкер зберігає тепло, пропускаючи при цьому повітря.
  4. Екологічно-чиста. Всі матеріали, які входять до складу цегли «подарувала» нам сама природа. Тут нема жодної хімії, домішок та шкідливих речовин.

Клінкерна цегла славиться своєю міцністю. ЇЇ важко деформувати та пошкодити. Стіни не вигинатимуться та не хилитимуться з часом, як буває часто при використанні інших матеріалів. Клінкер легко витримує будь-які механічні навантаження.

Матеріал стійкий до морозу. Цеглу можна заморожувати та розморожувати до 200 разів! Вона переживе найсуворішу зиму та найвологішу весну.

Клінкерна цегла витривала до різного виду корозії та іншої різної біди. Нерідко власники приватних будинків, які не так давно побудували оселю бідкаються, що на стінах виступила сіль, волога, поверхня покрилася грибком чи мохом. Справді, таке буває, але лише в тих будинках, де використовували інші будівельні матеріали. З клінкером такого не станеться.

Колірна гамма

Як і будь-який інший будівельний матеріал клінкерна цегла представлена у широкій кольоровій палітрі. Є сірий, синій, зелений, жовтий, оранжевий та майже всі відтінки червоного. Сьогодні популярними є двоколірні, не однотонні цеглини. Клінкерна цегла буває гладкою та пористою, різною за розміром.

Монтаж клінкерної цегли

Перед тим, як укладати цеглу, потрібно підготувати рівну основу.

Початковий шар цегли укладають насухо. Це дозволяє отримати правильну розмітку вертикального шва. Далі все кладуть шарами. При монтажі будьте обачними, розчин не має потрапляти всередину цегли. Це призведе до її руйнування.

Цегла клінкерна ціна

Ціна клінкерної цегли починається з 6 гривень за одиницю. Купити клінкерну цеглу можна і вроздріб. Таке практикується при пошкодженні, неправильному розрахунку чи браку.

Вартість клінкерної цегли розраховують в середньому за піддон. На піддоні вміщається до 500-та цеглинок. В такому випадку, купити цеглу клінкерну дешевше, її ціна буде оптовою.

Клінкерна цегла і її ціна сьогодні доступні в Україні. Вибір немалий, пропозицій багато. Якщо ви шукатимете її за запитами: «клінкерна цегла купити» та «цегла клінкерна купити» то будете вражені кількістю пропонованого товару. Єдине, на що слід зважати – довіра до виробника/продавця. Не купуйте у кого «попало».

Будівельники та експерти радять зупинитися на виборі все ж закордонного продукту, хоч клінкерну цеглу виготовляють сьогодні і в Україні. Якісною відзначають польську цеглу. Не поступається їй ні в чому німецька.

Будинок з клінкерної цегли – це насамперед затишок та відчуття домашнього вогнища. Оселя завдяки екологічно-чистому матеріалу буде завжди теплою, яскравою та привабливою ще здалеку. Сусіди із заздрістю повертатимуть погляд у бік вашого «гніздечка», та головне, що ніяке лихо та природні погані умови не зворушать міцності його стін. Клінкерна цегла – правильний вибір кожного господаря.

Вдалого вам будівництва та міцного дому!

Ціна: від 0.57 до уточняйте EUR/шт

Рейтинг: 4.88 / 5 (Відгуків: 11)