Клінкерна цегла (Німеччина)

Клінкерна цегла (Німеччина) - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Одним з найкращих фасадних матеріалів являється клінкерна цегла. Протягом багатьох століть вона не втрачає своєї актуальності. Широке різноманіття відтінків та текстур дозволяють архітекторам впроваджувати найсміливіші ідеї. З плином часу цей матеріал не змінює своїх властивостей, зберігаючи при цьому первісний вигляд.
Сировиною для виготовлення клінкеру служить глина найвищої якості. Температура випалу сягає 1200С. Строгий контроль якості виробництва запорука того, що продукція відповідатиме найвищим стандартам. В першу чергу це міцність, що становить не менше 350кг/см2. Не менш важливий параметр – водопоглинання, що знаходиться в межах 3-5%. Завдяки таким показникам, фасаду будинку не страшна різка зміна температурного режиму, що може зашкодити іншим матеріалам.
Сучасні норми енергозбереження передбачають високі вимоги до теплопровідності стіни. Клінкерна цегла добре проводить тепло, тому може служити тільки облицювальним матеріалом. Трьохшарова або двохшарова конструкція стіни в цьому випадку є найбільш поширеним архітектурним рішенням. В першому випадку потрібно додатково використовувати утеплювач, щоб забезпечити необхідні показники термічного опору. Другий випадок передбачає стіновий матеріал з низькою теплопровідністю, а саме керамічні блоки чи газобетон.
Для кладки клінкеру слід використовувати розчин з низьким водопоглинанням. Його збільшена зернистість дозволяє викладати кілька рядів стіни, без втрати геометрії. При цьому висота шва повинна знаходить в межах 8-15мм. Додатково використовуються спеціальні засоби кріплення з нержавіючої сталі та вентиляційні коробочки. Клінкерна цегла - це матеріал ціна якого виправдовує себе завдяки багаторічній експлуатації та прекрасному візуальному вигляду.

Рейтинг: 5 / 5 (Відгуків: 1)