« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Е88

від 19.02 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Е88 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 14,0-14,8
Відстань між латами, см 32,5 – 34,5
Середня відстань між латами, см 33,5
Середня ширина покриття, см 20,8
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 3,7
Штук в палеті 240
Розмір черепиці, см 25,8х42,7

Керамічна черепиця

Це класичний покрівельний матеріал історія якого налічує кілька тисяч років. На початковому етапі вона мала вигляд звичайних глиняних пластин, які накладались одна на одну. З року в рік культура виготовлення вдосконалювалась й з’являлись нові складніші форми. Модель черепиці Koramic Е88 (Cavus 14) поєднує в собі багаторічний досвід австрійського концерну Wienerberger та передові технології. Високохвильова форма сприяє неперевершеному зовнішньому вигляду та герметичності покрівлі.

Виробництво керамічної черепиці починається з кар’єру, де видобувають глину необхідної якості. В її складі повинні міститись певна кількість мінеральних речовин, що дозволяють отримати відмінні характеристики кінцевого продукту. Згодом після тривалого зберігання, глині надають форми за допомогою спеціальних пресів. Наступний етап передбачає сушіння заготовки з послідуючим випалом. Під дією високих температур втрачається до 12% від початкового об’єму. Для запобігання явища зміни форми використовуються H – касети. В результаті отримуємо рівну черепицю, геометрія якої відповідає європейським стандартам якості.

Монтаж моделі Koramic Е88 вимагає від покрівельник високих професійних якостей. Особливу увагу слід звернути на йондови й примикання, так як висока хвиля сприяє задуванню снігу. Потрібно додатково передбачити ущільнення проблемних місць за допомогою спеціальних стрічок .

Завдяки великій кількості добірних елементів моделі Е88 вся покрівля виглядає гармонійно і є повністю водонепроникною. Все ж таки, для додаткової гідроізоляції потрібно використовувати мембрану щільністю понад 130гр/м2, при оптимальному нахилу даху. Вона забезпечить захист утеплювача й дерев’яних елементів від впливу вологи. У випадку з низьким нахилом потрібно монтувати нижню водонепроникну покрівлю, що включає в себе суцільний дощатий настил та мембрану підвищеної щільності. Тільки комплексний підхід до виконання покрівельних робіт та вибору будівельного матеріалу дає можливість отримати бажаний результат.


E88 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля