« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Е81

від 13.18 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Е81 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 12,2-13,8
Відстань між латами, см 32,5 – 36,5
Середня відстань між латами, см 34,5
Середня ширина покриття, см 22,3
Мінімальний кут нахилу даху 300
Вага однієї штуки, кг 3,4
Штук в палеті 280
Розмір черепиці, см 26,1х42,5

Керамічна черепиця Koramic Е81

Керамічна покрівля є однією з найбільш довговічних. Її термін експлуатації перевищує сто років. Модель черепиці Koramic E81 (Cosmo 12) від австрійського концерну Wienerberger поєднує в собі надбання багатьох поколінь. Виготовляється вона на заводі в місті Гьорліц (Німеччина), де цінують давні традиції керамічного мистецтва.

Прямі й плавні лінії втілені в моделі Е81, надають їй неповторного шарму. Представлена вона в шести різних кольорах і трьох типах покриття. Додаткове забарвлення додає індивідуальності будь-якій покрівлі. На вимогу часу та напрямів в архітектурі присутні , як світлі відтінки цеглястого так і насичені чорні. Керамічна черепиця Е81 завдяки увазі до деталей, здобула широку популярність серед забудовників. Важливою умовою є наявність великої кількості керамічних додатків: фронтонні черепиці, початкові гребні, трійники, вентиляційні черепиці. Всі ці елементи застосовуються згідно конфігурації даху й забезпечують повну водонепроникність й однорідність покрівлі.

Великим плюсом керамічної черепиці Koramic E81 є рівна геометрію та неабияка міцність, що підтверджено протоколами. Під час цих тестів дослідні зразки випробують також на морозостійкість, водопоглинання. Згідно європейських норм поперемінне й безперервне заморожування і розморожування відбувається протягом 150 циклів (19 днів), хоча окремі виробники збільшують цю кількість. Ціна таких досліджень є доволі висока і тільки великі компанії здатні їх оплатити або випробувати в своїх власних лабораторіях.

Керамічна черепиця вимагає неабиякої майстерності від покрівельників. Необхідно з великою точністю задати розбиття обрешітки, як повздовж так і поперек скату даху. Це бажано робити так, щоб результаті отримати цілі ряди, які не потрібно буде підрізати. Додатково кожну третю черепицю слід закріпити спеціальною клямрою.


E81 (Cosmo 12) технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля