Захист від снігу

Захист від снігу - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Скатні покрівлі вимагають особливої уваги щодо захисту від лавиноподібних сходжень снігу. Особливо актуальною ця проблема постає в гірських районах. Відповідно до типу покрівельного матеріалу підбираються необхідні елементи, що разом створюють надійну систему.
У випадку керамічної черепиці, зазвичай використовується снігозахист у вигляді драбинок. На попередньо набиту обрешітку кріпляться гаки, що здатні витримувати значні навантаження. У верхній частині замка черепиці, необхідно зробити проріз для герметичного прилягання кріплень. Згодом монтується драбинка, яка затримує великі маси снігу. Розташовувати снігозатримувачі слід у 2-3 ряду в одну лінію або із зміщенням. Додатково можна розмістити їх над мансардними вікнами чи сонячними колекторами.
Для фальцевих покрівель передбачені трубчасті снігозатримувачі. Матеріалом для їх виготовлення служить : оцинкована сталь, алюміній, мідь, титан-цинк. За допомогою спеціальних тримачів фіксуються трубки, що надають покрівлі додаткового шарму. Для будинків з видимими дерев’яними розроблено спеціальні тримачі під бревно. Окрім функціональних властивостей така система несе оздоблювальний характер.
Правильний підбір та кваліфікований монтаж снігозатримуючих засобів дозволить вберегти майно та здоров’я людей.

Скатні покрівлі вимагають особливої уваги щодо захисту від лавиноподібних сходжень снігу.

Ціна: від 5.1 до 45.7 EUR/шт

Рейтинг: 4.88 / 5 (Відгуків: 18)