Керамічні блоки

Керамічні блоки - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Стіни – це основна несуча конструкція будинку. В залежності в від матеріалу з якого вони зведені визначається їх енергоефективність, міцність, екологічність. Усім найвищим вимогам відповідають пустотілі керамічні блоки . Завдяки своїй структурі вони володіють також прекрасними звукоізоляційними характеристиками.
Великоформатна цегла за наявності великої кількості пустот являється прекрасним стіновим матеріалом, що найкраще підходить для зведення одношарової конструкції, яка не потребує додаткового утеплення . Повітря, що міститься всередині служить теплоізолятором. Додатковим плюсом також є поризована структура матеріалу. До загального об’єму глини додають приблизно 20% дерев’яної стружки, що при температурі близько 10000С повністю вигорає, утворюючи при цьому замкнуті пори. Враховуючи загальну пустотність, що складає понад 50% блок володіє високою міцністю на стиск, що складає не менше 10МПа.
При укладанні розхід розчину зводиться до мінімуму, оскільки завдяки пазогребеневій системі з’єднань вертикальні шви не промазуються. В порівнянні із звичайною цеглою темпи кладки фактично збільшуються в 3 рази. Не менш важливим фактором є наявність добірних елементів, що значно полегшують перев’язку кутів, віконних і дверних отворів.

Керамічні блоки – запорука міцності ваших стін

Будівельний бізнес в Україні стрімко розростається. Будинки ростуть, як після дощу. Та що там будинки, зводяться цілі квартали за короткі проміжки часу. Правда, і ціни стали трохи нижчими. Саме час зводити і своє «гніздечко».

Мабуть, ви чули від сусідів чи знайомих, нарікання на погану звукоізоляцію. Кажуть: «Чую, як сусід чхає, дитина плаче за стіною, сім’я свариться…». На жаль, такі випадки сьогодні аж ніяк не поодинокі, бо забудовник хоче «здешевити», а страждають мешканці. Та зовсім інша справа – підхід до власного житла.

Міцність будинку напряму залежить від міцності несучих стін. А саме – від їх основи. Якщо будівельники використовують шлакоблоки, піноблоки то на якість не варто розраховувати. Ви приєднаєтеся до ряду скаржників на погану шумоізоляцію. Для зведення міцного будинку сьогодні більшість світу використовує керамічні блоки.

Склад керамічних блоків

Керамоблок або тепла кераміка, як їх ще називають це – крупноформатна цегла. Її основний склад – глина високої якості. Всередині керамічний блок пустотілий. Повітря, яке міститься всередині забезпечує оселі хорошу теплоізоляцію. Як не дивно, чим більше порожнього простору всередині мають великоформатні керамічні блоки, тим краще для вашого ремонту. Додаткового утеплення в такому випадку стіни не потребують.

Керамоблоки складаються не лише з глини та повітря. До їх складу додають невеликий відсоток дерев’яної стружки. Весь склад в комплексі забезпечує надзвичайно хорошу звукоізоляцію.

Основні переваги керамічних блоків:

  • хороша шумоізоляція
  • зберігають тепло і пропускають пару
  • економлять будівельний розчин
  • недорога вартість
  • стійкі до вогню
  • екологічно безпечні
  • форма цеглинок. Завдяки цьому можна втілити в життя будь-який архітектурний план.

Довговічність будинків з керамоблоків

Виробники керамічних блоків сьогодні стверджують, що ваш будинок, який зведений з даного матеріалу стоятиме приблизно 150 років.

Найбільші помилки, яких припускаються в роботі з керамоблоками:

  1. Не дотримуються правил транспортування. Варто пам’ятти, керамічний блок – пустотілий, а відтак – доволі крихкий. Тому переносити його слід обережно, не кидати на бетонну поверхню.
  2. Зберігають у вологому приміщенні. Керамічні блоки здатні до швидкого поглинання води. Надмірна волога призводить до крихкості.

Укладка керамічних блоків

Якщо будинки з інших матеріалів зводяться довго та нудно, то з керамоблоками процес значно швидший. Керамічні блоки великоформатні, що значно пришвидшує укладку. Єдине, що вони доволі важкі.

Розрахунок керамоблоків

Як стверджують майстри та постачальники, в середньому на метр квадратний вам доведеться використати 8-12 блоків. Так –так, це вам не цеглинка за цеглинкою. Керамічні блоки бувають різними, тому все залежить від потрібного вам розміру. Іноді, на одну несучу стіну достатньо і менше сотні блоків.

Вартість керамічного блоку

Тепла кераміка і її ціна сьогодні – помірна. Ціна керамблоку коливається від 35 –ти гривень за одиницю. Блоки продають поштучно.

Купити керамічні блоки можна і дешевше. Однак, не забувайте про специфіку їх виготовлення. Сьогодні на ринку багато недобросовісних виробників, тож спершу, ніж керамічні блоки купити, вимагайте сертифікати на товар та гарантійні сертифікати якості.

Купити керамоблок треба із чітким розрахунком вашої майбутньої будівлі. Будівельники радять «докинути» ще на 15% матеріалу більше. Адже крихкість – недолік керамічних блоків. Не пошкодити бодай один при укладці майже нереально.

Керамічний блок купити можна в будівельних магазинах, у інтернет-продавців та у спеціалізованих магазинах, які займаються їх виготовленням.

Керамоблок купити пропонують посередники і закордоном. Проте, пригадуєте, він – важкий і транспортування навряд дешево вам обійдеться.

Керамічні блоки та їх ціна мають сьогодні і противників. Але це ті люди, які зазвичай і не пробували будувати з цього матеріалу. Ціна керамічного блоку повністю виправдовує ваші сподівання.

Відгуки про будинки з керамічних блоків

Керамічні блоки порівнюють з теплим покривалом. Вони грітимуть вашу оселю взимку, пропускатимуть свіже повітря. На стінах з керамоблоків ви не побачите цвілі, грибка, та інших наростів. Тепла кераміка стійка до цього. Лишню вологу вона вбирає та затримує, забезпечує вашу домівку тишею, бо має чудову шумоізоляцію.

Керамічні блоки не обмежують господаря у фантазії та архітектурі. Захотіли будинок-прямокутник? Без проблем! Будинок-кулю? Теж реально! А головне – будівництво буде швидким та приємним. Ви не встигнете оглянутися, як ваша оселя відкриє перед вами двері. Вона буде екологічною, просторою, теплою та затишною.

Успіху вам у будівництві, та легкого вибору при купівлі матеріалів!

Ціна: від 0.95 до 7.41 EUR/шт

Рейтинг: 4.93 / 5 (Відгуків: 36)