« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Actua 10

від 19.46 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Actua 10 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 10,5-11,8
Відстань між латами, см 34,0 – 38,5
Середня відстань між латами, см 36,3
Середня ширина покриття, см 24,8
Мінімальний кут нахилу даху 250
Вага однієї штуки, кг 4,5
Штук в палеті 240
Розмір черепиці, см 28,5х47,4

Керамічна черепиця на протязі багатьох століть залишається покрівельним матеріалом №1 в Європі. Свою популярність вона заслужила завдяки експлуатаційним характеристикам та зовнішньому вигляду. З року в рік змінюються напрями в архітектурі й дизайні будинків, проте її актуальність не втрачається. Гончарна глина служить сировиною для виготовлення черепиці. Завдяки її пластичності виробу можна надати будь-якої форми. На початкових етапах розвитку цього ремесла, це були невеликі керамічні пластини , які накладались одна на одну. Згодом з’явились моделі з високою хвилею, так званий середземноморський стиль. Сучасна архітектура диктує нам використання прямих ліній й рівних площин.

В 2005 році концерн Wienerberger налагодив випуск моделі плоского формату Koramic Actua 10. Ідеальна форма та подвійні замкові з’єднання роблять цей покрівельним матеріал одним з найбільш поширених. Ця модель також отримала нове застосування, в якості фасадного матеріалу. Прямі й рівні ряди надають будинку нестандартного вигляду. Такий фасад стійкий до забруднень, фактично не поглинає вологи та не потребуватиме ремонту на протязі десятиліть. Керамічна черепиця Actua 10 представлена в семи різних кольорах, від натурального цеглястого до графітового і чорного. Додаткового ефекту надає покриття, що може бути матовим або глянцевим.

В багатьох проектах, де застосовується Актуа 10 лінії даху одразу переходять у фасад. Це стало можливим завдяки спеціальним карнизним черепицям. Вони забезпечують не тільки естетичний вигляд, а й повну водонепроникність. Також розроблено ряд елементів, що використовуються відповідно до плану даху, а саме: фронтонні черепиці, гребні, трійники, вентиляційні елементи. Їх застосування є обов’язковим, так як вовни забезпечують довговічність функціонування цілої системи.

Монтаж Actua 10 вимагає особливої уваги, так як нерівності на прямих площинах є добре помітними. Перепади висот по горизонталі між кроквами не повинні перевищувати 5мм на кожні два метри. Потрібно використовувати також відповідні засоби кріплення черепиці, що будуть протидіяти поривам вітру.


Actua 10 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля