Металочерепиця

Металочерепиця - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Металочерепиця – найпоширеніший тип покрівельного матеріалу в Україні. Прекрасний візуальний вигляд , широка кольорова гама та невисока ціна сприяють її популярності . Вона ідеально підходить, як для житлового будинку, так і промислової споруди. Завдяки великому формату листів й замковим з’єднанням вдається швидко і надійно змонтувати покрівлю.
Термін експлуатації якісної металочерепиці становить 50 років. Протягом цього проміжку часу вона виконуватиме свою основну функцію, зберігатиме повну водонепроникність. Сировиною для виготовлення металочерепиці служить листова сталь , яка захищена від корозії великою кількістю цинку. Шар ґрунтовки та полімерне покриття забезпечують додатковий захист й визначають колір майбутньої покрівлі. Завдяки пластичності сталі їй можна надати будь-якої форми. Це можуть бути невисокі плавні хвилі або ж трапецієвидні виступи.
При проектуванні даху необхідно врахувати чимало параметрів: вітрове й снігове навантаження регіону будівництва, вага матеріалу, конфігурація покрівлі. Несуча конструкція під металочерепицю на відміну від натуральної черепиці вимагає меншого запасу міцності, оскільки її вага складає всього 5кг/м2. Для кріплення листів використовуються шурупи з гумовим прокладками. При різці металочерепиці необхідно використовувати ножиці по металу, оскільки обрізні круги болгарки створюють високу температуру, що руйнує захисні шари. Це може привести до корозії, яка є руйнівною для металевих покрівель.

Металочерепиця – якісно, дешево та красиво

Більшість господарських будівель, школи, садочки, адміністративні будинки мають покрівлю з металочерепиці. Приватні будинки теж перекривають цим матеріалом. Дах з металочерепиці виглядає гарно та й монтаж не потребує надзвичайних зусиль. В Україні металочерепиця – найпопулярніший покрівельний матеріал.

Застосування металочерепиці

Найчастіше дах з металочерепиці зустрічається на багатоповерхівках. Якщо глянути на будь-який житловий чи спальний район, які зведені відносно недавно, з висоти пташиного польоту, то ви побачите яскраві червоні покрівлі. Це – металочерепиця. В селах покрівлі з металочерепиці мають більшість будинків. Цим матеріалом «накривають» і сараї, літні кухні.

Якою буває металочерепиця?

Колірна гамма металочерепиці сьогодні розмаїта. Зелений, синій, сірий. Найпопулярнішим вже кілька десятків років залишається бордовий, чи червоний. Вага металочерепиці всього 5 кілограм. Йдеться про метр квадратний. Вона дуже легка, що є її перевагою серед інших покрівельних матеріалів. Розміри металочерепиці також бувають різними. Листи бувають від 0,5 метра до 4,5. Все залежить від виробника. Найкращим та найоптимальнішим розміром довго вважали 4 – 4,5 метри. Та сьогодні це зовсім не має значення.

Склад металочерепиці

Металочерепицю в народі ще називають «бляходахівкою». А все тому, що її склад це – звичайна «бляха», тобто метал. А точніше, вміст металочерепиці це – метало-полімерна основа. Оцинкована та алюмінієва бляха – це і є лист металочерепиці. Вона захищає вашу покрівлю від опадів. Листи металочерепиці покривають захисним шаром кольорового пластику. Він захищатиме дах від сонячних променів і зберігає колір насиченим.

Комплектація

Замовлення металочерепиці не закінчується на тому, що вам привезли кілька десятків листів бляхи. У комплекті ще має бути кріплення до металочерепиці. З чого воно складається:

  • планки (торцеві, карнизні, гребінчасті)
  • ґвинти-самонарізи

Перед тим, як братися за монтаж металочерепиці, обов’язково перевірте вищеперелічені деталі. Постачальник обов’язково має покласти вам їх у комплект. В іншому випадку укладка металочерепиці стане неможливою. Не все залежить лише від шматка металевого листа, запорукою міцної покрівлі є кріплення металочерепиці.

Як вибрати металочерепицю?

Оскільки вибір величезний, можна обирати і за кольором, розміром. Та є кілька важливих загальних правил. Установка металочерепиці ніколи не проводиться на плоских покрівлях. Кут нахилу має бути мінімум 1:4, а то і більше. Друге правило це – розрахунок металочерепиці. Навіть якщо ви все ретельно виміряли і знаєте скільки листів вам потрібно, завжди беріть із запасом. Ми писали про те, що металочерепиця доволі легка і при неправильному транспортуванні, зберіганні та монтажі здатна деформуватися. Пошкодженні листи ви навряд чи зможете полагодити. Тому, розрахунок металочерепиці відіграє чи не головну роли при покрівельних роботах.

Вартість металочерепиці

Ціни на металочерепицю не такі «кусючі» як на інші покрівельні матеріали. Вона вважається доступним та економним варіантом. Скільки коштує квадратний метр металочерепиці? Не повірите, від 70 грн. Така ціна листа металочерепиці. Але, як завжди, все залежить від постачальника, кольору, товщини листа та його розміру. Але середня ціна металочерепиці – 70-80 гривень.

Де купити металочерепицю?

Купити металочерепицю в Україні сьогодні можна і можна безпечно. На відміну від інших покрівельних матеріалів, її виготовляють, як у нас в державі, так і закордоном. Якщо виробник на ринку працює не перший рік – йому варто довіряти. Продаж металочерепиці часом не покриває попит, адже ви пам’ятаєте, що такі покрівлі сьогодні найпопулярніші у нас. Купити металочерепицю можна недорого, та й вартість даху з металочерепиці буде помірною, бо при монтажі не потрібні жодні каркаси з дерева чи інші «хитрі конструкції.

Купити металочерепицю в місті Київ можна по тій же вартості, що й у Львові. Чи варто витрачати зайве на доставку? Якщо ви шукаєте для свого даху гарне, дешеве та головне – надійне перекриття, то купити металочерепицю – вірне рішення. Ціна – виправдана, ефект, як то кажуть «на покрівлі». Купити металочерепицю в Києві чи у Львові – нескладне завдання.

Ціна: від 7,8 до 7.8 EUR/м2

Рейтинг: 4.59 / 5 (Відгуків: 23)