« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Cosmo 11

від 14.5 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Cosmo 11 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 10,9-11,5
Відстань між латами, см 36,2 – 38,0
Середня відстань між латами, см 37,1
Середня ширина покриття, см 24,1
Мінімальний кут нахилу даху 250
Вага однієї штуки, кг 4,2
Штук в палеті 240
Розмір черепиці, см 28,4х45,8

Керамічна черепиця Koramic Cosmo 11

Модель керамічної черепиці Koramic Cosmo 11 водночас поєднує в собі класичний і сучасний стиль. Її форма сприяє швидкому водовідведенню та повній герметичності покрівлі. Виготовляється вона на заводі концерну Wienerberger в місті Штраубінг (Німеччина). Використання перевіреної сировини та багаторічний досвід компанії сприяють відмінним характеристикам готової продукції, що підтверджено сертифікатами якості й протоколами випробувань.

Черепиця Koramic Cosmo 11 може мати різноманітне забарвлення, від натурального цеглястого до насиченого чорного. Цьому сприяє зовнішнє покриття, що наноситься на глиняну основу перед випалом. Воно стійке до впливу ультрафіолету чи різких змін температур. Широкий вибір кольорів, дає можливість знайти найкраще поєднання відтінків всього архітектурного ансамблю будинку.

Важливим фактором при виборі покрівельного матеріалу є його експлуатаційні характеристики. Рекомендований кут нахилу даху для черепиці Cosmo 11 становить 250, проте можливий монтаж при 140. Для моделей такого формату це більш, ніж хороший показник. Таких параметрів вдалось досягнути завдяки інженерам концерну Wienerberger та передовим технологіям, що з року в рік тільки вдосконалюються.

Монтаж Koramic Cosmo 11 проводиться на дахах різноманітної конфігурації, від простих двохскатних до складних багатощипкових. Велика кількість керамічних елементів сприяють укладці матеріалу, а саме: гребні, фронтонні черепиці, трійники. Кріплення відбувається за допомогою забивної клямри, що сприяє додатковій стійкості покрівлі . У випадку мансардного поверху особливу увагу потрібно приділити гідроізоляційній мембрані. Для керамічної черепиці, при рекомендованих кутах нахилу даху, її щільність має становити не менше 130гр/м2.


Cosmo 11 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Немає рейтингів)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля