« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Mondo 11

від 1529 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Mondo 11 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 10,9-11,5
Відстань між латами, см 36,4 – 38,54
Середня відстань між латами, см 37,4
Середня ширина покриття, см 23,8
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 4,2
Штук в палеті 240
Розмір черепиці, см 28,4х45,8

Керамічна черепиця Koramic Mondo 11

Керамічна черепиця Koramic Mondo 11 – модель пазової форми, що відображає в собі класику старих австрійських будинків. Її розміри та вага сприяють використанню на реставраційних об’єктах та індивідуальних архітектурних проектах. В більшості випадків це дахи з нахилом понад 300. Класичний стиль надає будинкам своєрідної автентичності .

Для успішного монтажу і довершеності покрівлі в асортименті моделі Mondo 11 є спеціальні керамічні елементи. Їх застосування визначається згідно плану даху, що розробляється архітектором. Фігурні керамічні додатки, які виготовляються в ручну, служать додатковими даховими аксесуарами. Ці засоби виконують функцію декору й ідеально вписуються з загальну картину покрівлі.

Виробництво черепиці Mondo 11 відбувається на заводі концерну Wienerberger в місті Штраубінг. На цьому підприємстві здійснюється суворий контроль якості, що підтверджено європейським сертифікатами і стандартами EN 1304, ISO 9001. Продукція проходить ряд випробувань, що визначають її стійкість до різного роду навантажень. Серед основних це міцність на згин, водопоглинання, морозостійкість. У всіх випадках, після зняття навантаження, дослідний зразок має залишитись неушкодженим. В результаті кінцевий замовник буде впевнений, що його покрівля прослужить не одному поколінню й на протязі багатьох років зберігатиме свій первісний вигляд.

Будинки з мансардним поверхом є одними з найбільш популярних. Для комфортного проживання необхідно вжити ряд заходів. Використання керамічної черепиці Koramic Mondo 11 в якості покрівельного матеріалу, вбереже від надмірної спеки і шуму. Додатково всі площини даху потрібно утеплити матеріалом, що буде екологічно чистим, негорючим, енергоефективним. Запобігти потраплянню вологи в утеплювач можна завдяки використанню гідроізоляційних мембран та пароізоляції з повною проклейкою швів. Також не варто забувати про достатню кількість природного світла. Забезпечити цей показник можна завдяки мансардним вікнам, що додатково обладнані вентиляційними отворами, для постійного притоку свіжого повітря. Комплекс цих заходів даруватиме приємний мікроклімат в приміщенні й насолоду від перебування на горішньому поверсі.


Mondo 11 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля