« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Е20

від 15.1 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Е20 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 14,6-15,0
Відстань між латами, см 33,0 – 34,0
Середня відстань між латами, см 33,5
Середня ширина покриття, см 20,2
Мінімальний кут нахилу даху 300
Вага однієї штуки, кг 3,1
Штук в палеті 256
Розмір черепиці, см 23,7х40,5

Керамічна черепиця Koramic Е20

Двісті років досвіду компанії Wienerberger відображено в моделі Koramic E20 (Tradi 15). Невеликі розміри черепиці надають покрівлі витонченості й архітектурної довершеності. Класична пазова форма є незмінним атрибутом дахів європейських міст. Використовується дана модель, як на приватних будинках так і на історичних будівлях. Її профіль й форма ідеально підходять для реставраційних робіт.

Керамічна черепиця Koramic E20 представлена в чотирьох кольорах: натуральний, червона ангоба, чорна історична, каштан. З плином часу вона не втрачає свого забарвлення, оскільки зовнішній шар наноситься на глиняну основу перед випалом. В залежності від вмісту мінеральних речовин й оксидів металів в сировині на поверхні утворюється матова або глянцева структура. Вона закриває пори черепиці, що в свою чергу сприяє кращому водовідведенню й запобігає росту лишайників і моху. Покрівля на протязі багатьох років залишається незмінною.

Завдяки екологічній сировині та фізичним властивостям кераміки популярність натуральної черепиці з року в рік тільки зростає. Вона стала незамінним матеріалом для облаштування мансардних поверхів, так як демонструє прекрасну звукову і теплову ізоляцію. Її експлуатаційний термін перевищує 100 років. Протягом цього періоду часу покрівля фактично не потребуватиме значного ремонту. Замінити пошкоджену черепицю не складає проблем, завдяки замковим з’єднанням.

Монтаж моделі E20 відбувається на скатних дахах з рекомендованим нахилом від 300. В залежності від конфігурації покрівлі використовуються різноманітні добірні елементи. Їх розробка здійснюється відповідно до форми черепиці. Вони в ідеалі повторюють її забарвлення. Обов’язковою умовою є використання спеціальних кріпильних засобів і гідроізоляційних мембран. Всі ці заходи забезпечують довершений вигляд даху і його повну герметичність.


E20 (Tradi 15) технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля