Покрівельні матеріали

Гарна покрівля – якісні покрівельні матеріали

Що забезпечує гарний вигляд будинку ще здалеку? Ні, не вікна, не двері, не колір стін, і навіть не їх цікава форма. Доглянуту оселю, як не дивно, прикрашає… дах. Про це знає кожен господар, і як тільки береться за зовнішній ремонт свого «гніздечка», покрівельні роботи займають його левову частку. А починається все, коли газда зустрічається з першим і головним питанням: «Як вибрати покрівельні матеріали?».

Покрівельні матеріали і довговічність вашого даху

Ні для кого не секрет, що міцність, довговічність та краса вашого даху напряму залежать не лише від майстрів, які здійснюватимуть покрівельні роботи. Матеріал для даху – ось що є запорукою вашого успіху. Вибір, справді, є сьогодні нелегким. Сучасні покрівельні матеріали представлені сьогодні в широкому асортименті, різних кольорах, з різними характеристиками і, звичайно, ціновою політикою. Є над чим задуматися і з чого вибирати. Це залежить від вашої фантазії та спроможності вашого гаманця.

Найпопулярніші матеріали для покрівлі:

Отже, якими бувають матеріали для покрівлі? Ось кілька найпоширеніших видів, як сьогодні є доволі популярними не лише в Україні, а й закордоном:

  • металочерепиця
  • керамічна черепиця
  • цементно-піщана черепиця
  • покрівельний сланець
  • фальцева покрівля

Найпопулярніші матеріали для покрівлі даху – металочерепиця та керамічна черепиця. Зараз популярності набирає і цементно-піщана. Як правило, купити ці покрівельні матеріали сьогодні не проблема, ними переважно «встеляють» дахи приватних будинків, дач, шкіл, садочків, тощо.

Вартість покрівельних матеріалів

Ціни на покрівельні матеріали різні. Дешевшою буде металочерепиця, дорожчою цементно- піщана. Продаж покрівельних матеріалів сьогодні справа прибуткова і ви зустрінете безліч компаній, які пропонуватимуть вам купити покрівельний матеріал і одразу замовити монтаж.

Покрівельний сланець доволі дороге задоволення, проте довговічне. Ним покривали свої дахи аристократи в Іспанії та Німеччині десятки років тому. І хоч покрівельний сланець виглядає не дуже привабливо, зазвичай він представлений у сірому кольорі, та досі він вважається одним із вишуканіших матеріалів для покрівлі. Ним покривали замки та свої величезні маєтки найбагатші люди Європи.

Фальцева покрівля. ЇЇ почали використовувати для накриття церков та храмів. Оскільки, вважали зносостійкою, витривалою та міцною. Сьогодні фальцеву покрівлю без вагань використовують, як матеріал для даху власних будинків. Вона забезпечує міцність, а її вага значно менша, ніж у керамічної черепиці та не потребує додаткового дерев’яного каркасу при монтажі.

Покрівельні матеріали купити можна як в інтернеті під замовлення, так і в звичайних будівельних супермакетах/гіпермаркетах. Вибір за вами. Та, однозначно, що довіряти потрібно постачальникам з досвідом а гарантійними документами, адже від якості матеріалів для покрівлі залежить краса, міцність та термін придатності вашого даху.

Покрівельні матеріали і ціни є різними. Але, вкотре наголошуємо, що «бігти» за знижкою не варто у цьому випадку. Покрівельні роботи – клопітка справа. Якщо ви не маєте гарантії на матеріал чи його монтаж, цілком ймовірно, що пошкодження вашого даху постачальник «спише» вам на погодні умови: дощ, град та сніги. Але добра покрівля повинна прослужити щонайменше 15 років.

Найдешевші матеріали для покрівлі обійдуться вам у 100 гривень за квадратний метр. Найдорожчі по 500 за метр квадратний. Ціни на покрівельні роботи постачальники часто знижують, якщо ви замовляєте у них монтажні роботи. Спочатку, визначіться який вигляд повинна мати ваша покрівля та яку форму. А вже після того переходьте до вибору матеріалів.

Тож вдалого вам ремонту та міцного даху над головою!