Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Кінцевий етап будівництва передбачає облаштування прибудинкової території. Вона повинна підкреслювати архітектурний стиль будівлі та служити місцем для відпочинку. В першу чергу це доріжки, площадки,тераси, які вимагають покриття, що забезпечуватиме легкість пересування, прекрасний візуальний вигляд та надійність. Різноманіття продукції, що присутня на ринку будівельних матеріалів різниться між собою ціною, якістю сировини та терміном служби.
Клінкерна бруківка – ідеальний матеріал для облаштування дорожнього покриття. Завдяки природному вигляду вона ідеально вписується в будь-який екстер’єр. Невеликий формат та широка кольорова гама дозволяє з легкістю викладати криволінійні форми, комбінувати різноманітні відтінки. Клінкерна бруківка має п’ять лицевих сторін, що дає можливість ширшого спектру застосування. Модельний ряд настільки різноманітний за формою, текстурою , кольором, що з легкістю задовольнить смак найвибагливішого покупця.
Для виготовлення клінкерної бруківки використовується глина, що не містить в своєму складі сторонніх домішок. В результаті випалу утворюється однорідний виріб марка міцності якого сягає 650кг/см2. Завдяки такому показнику матеріал витримує різного роду навантаження, зберігаючи при цьому повну цілісність. Клінкер фактично не піддається різкій зміні температурного режиму, на відміну від цементно-піщаної бруківки, що з плином часу може зазнати різного роду ушкоджень .
Перед початком монтажних робіт з укладки покриття необхідно підготувати основу. Вона повинна бути добре утрамбована, потрібно визначити напрямок стоку води, а також схему розташування лінійного водовідведення. Кладка клінкерної бруківки проводиться відповідно до рекомендацій виробника, усі шви при цьому затираються.

Клінкерна бруківка. Всі стежки ведуть до вашого дому

Ваш будинок збудований. Всі зовнішні роботи завершені. Саме час братися за подвір’я. Стежки та доріжки мають бути гарними, зручними та надійними. Для цього існує клінкерна бруківка.

Історія

Тротуарна клінкерна бруківка, або тротуарна клінкерна плитка, як її сьогодні називають стала популярною на українському ринку доволі недавно. Довгий час аналогів закордонним матеріалам, якими облаштовували доріжки та стежки поблизу будинків не було. Доки не з’явилася компанія із центральної України. Сьогодні тротуарна клінкерна бруківка популярна і виготовляють її багато представництв.

Що покривають клінкерною плиткою?

Як правило, тротуарний клінкер служить для оздоблення доріжок, стежок біля будинку та терас. Якщо ви не прихильник зеленого подвір’я та газонів, то клінкерною плиткою можете викласти і всю територію навколо будинку. Цей матеріал абсолютно не обмежує фантазію господарів.

Переваги клінкерної бруківки

  • легка при монтажі
  • різнокольорова гамма
  • затримує вологу
  • міцна
  • довговічна
  • естетичний вигляд

Клінкерна бруківка доволі міцна, її не пошкодить ні легковий, ні великогабаритний транспорт, якщо проїжджатиме по ній. Кольори доступні різні: сірі, чорні, коричневі, червоні, зелені, мозаїка… Є майже усі відтінки веселки. Перевагою клінкерної плитки є стійкість до сонячних променів та негоди. Ні дощ, ні спека не зіпсують яскравих кольорів бруківки. Вимощена доріжка довго залишатиметься привабливою.

Її легко замінити при пошкодженні та легко транспортувати. А ще клінкерну бруківку можна укладати 5 –ма сторонами на вибір.

Склад клінкерної плитки

Клінкерну бруківку виготовляють зі спеціальних сортів глини. При високій температурі її випалюють. Так ми отримуємо бруківку. Випалена глина стійка до морозів, корозії, ультрафіолету, грибка, моху та дощів.

Гарантія від виробника

Виробники, будівельники та самі господарі, які використовували клінкерну плитку в один голос заявляють про її довговічність. Постачальники гарантують 100 років «життя» вашій доріжці, тротуару чи бордюрам з такого матеріалу.

Укладка клінкерної плитки

Клінкерна бруківка не потребує багато зусиль при монтажі. Її легко транспортувати та укладати. Та перед тим, як вимощувати доріжку на подвір’ї, потрібна основа. Основу добре утрамбовують, ретельно проводять та продумують, куди вестимуть стоки води. Перед монтажем клінкерної плитки майстри малюють схему розташування водовідводу. Всі шви після укладки плитки мають бути затертими. За таку роботу можна братися самостійно.

Клінкерна бруківка. Ціна

Клінкерна тротуарна плитка і її ціна сьогодні помірні. Адже вона тепер виготовляється в Україні, а не так ,як колись – була дефіцитом і задоволенням з-закордону виключно для багатих.

Купити клінкерну бруківку можна від 1000 гривень за піддон плитки. На піддоні вміщується від 500 – та штук. Приблизна вага метра квадратного плитки – 2 кілограми. Клінкерна бруківка, ціна метра квадратного коштує від 120 гривень. Ціна одиниці/штуки плитки – 6-7 гривень.

Клінкерна бруківка недорога купити її зможете і в будівельних магазинах і на замовлення.

Майстри та будівельники радять закордонних виробників, попри те, що сьогодні вона виготовляється і у нас в країні. Закордоном клінкерна бруківка проходить спеціальні тестування в лабораторних умовах, має сертифікати якості і гарантійні документи.

Та в кого б ви не придбали клінкерну бруківку, ви будете нею задоволені. Вам захочеться щоразу швидше повертатися на своє затишне подвір’я, де виблискують на сонці доріжки та тротуари, і приємно ходити вам і вашим найріднішим.

Рейтинг: 5 / 5 (Відгуків: 3)