« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Бобровий хвіст

від 23.32 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Бобровий хвіст - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 34,0-38,0
Відстань між латами, см 14,5 – 16,5
Середня відстань між латами, см 15,5
Середня ширина покриття, см 18,0
Мінімальний кут нахилу даху 300
Вага однієї штуки, кг 1,8
Штук в палеті 560
Розмір черепиці, см 18,0х38,0

Керамічна черепиця «бобровий хвіст» з німецького заводу в м. Лангензенн – це модель, форма якої вважається еталонною. За багато років, вона фактично не зазнала змін. Виготовляється черепиця під торговою маркою Koramic австрійського концерну Wienerberger. Два століття досвіду з виробництва будівельної кераміки, дають можливість випускати компанії продукцію найвищої якості.

Модель «бобровий хвіст» представлена в дванадцяти різних кольорах. Таке різноманіття вдається забезпечити завдяки зовнішньому покриттю, що наноситься перед випалом. В залежності від вмісту речовин в суміші, можемо отримати матову або глянцеву структуру на поверхні черепиці. Колір отримується завдяки оксидам металів. Під дією високих температур зовнішній шар стає невід’ємною частиною глиняної основи. Для однорідності готового виробу необхідно, щоб всі складові були з одного родовища. Дотримання цього правила забезпечить отримання ідентичних відтінків й запобіжить відшаруванню. Рівномірне нанесення покриття здійснюється високотехнологічним обладнанням.

Сучасне виробництво вимагає й відповідного контролю. На кожному етапі здійснюються перевірка відповідності європейським стандартам й нормам. Все починається на кар’єрі, де добувають глину і закінчується в лабораторії, де проводять випробування готової продукції. Міцність на згин для Koramic «бобровий хвіст» повинна становити не менше, ніж 900Н, розбіжності в розмірах не перевищувати 2%. Найважливішим випробуванням для покрівельного матеріалу є морозостійкість – здатність витримувати поперемінне заморожування й розморожування. Дослідний зразок насичують водою й піддають різкій зміні температурного режиму. Ця процедура відбувається протягом 150 циклів. Керамічна черепиця, що пройшла всі тести отримує відповідні сертифікати й з тильної сторони маркування EN 1304. Додатково надається 30 років гарантії від виробника.

Монтаж моделі «бобровий хвіст» відбувається згідно технічних рекомендацій виробника. Тільки покрівельники з досвідом здатні покласти цей матеріал. Так як в цій моделі відсутні замкові з’єднання, кріплення відбувається за допомогою шурупів з нержавіючої сталі або спеціальними клямрами. Відповідно до конфігурації даху доступні керамічні додатки: гребні, крайні черепиці (ліва/права), трійники.


Бобровий хвіст технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 4.33/5 (відгуків - 3)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля