Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Цементно піщана черепиця – природна краса у тренді

Ви мрієте про власний будинок, оточений природою. Але і щоб будинок був екологічно-чистим було б непогано. Все, що подарувала природа, та не зіпсувала людина сьогодні у моді. Сучасні господарі намагаються використовувати у будівництві все натуральне, аби комфортно жилося їм та їх нащадкам.

Красиві дахи будинків, та ще й з натуральних матеріалів популярні у всій Європі. Наші господарі теж не відстають. Адже, екологічні покрівлі існують, якщо вони виконані із цементно піщаної черепиці.

Склад цементно піщаної черепиці

Склад цементно піщаної черепиці це: вода, кварцовий пісок, цемент та натуральні пігменти. Її не випалюють, як керамічну. Її плитки мають крупнішу форму, ніж інші види черепиці та меншу вагу.

Переваги цементно піщаної черепиці

  1. Доступність. Сьогодні це – найдешевший матеріал серед тих, які відносяться до групи екологічних.
  2. Міцна. Завдяки природним елементам у своєму складі цементно піщана черепиця витримує велике навантаження, снігові навали та град. До слова, з часом дана черепиця має властивість твердіти, що робить її ще міцнішою.
  3. Має хорошу звукоізоляцію. Можна сміливо сказати, що найкращу серед інших будівельних матеріалів.
  4. Екологічно-чиста. Природа подарувала їй складники. Тому, ви зі сміливістю зможете сказати, що ваша покрівля – екологічна.

Також ця черепиця стійка до вогню, та досить красива.

Монтаж цементно піщаної черепиці

Цементно піщаною черепицею рекомендують облаштовувати дахи, які мають бодай найменший нахил. Це не матеріал для плоских покрівель.

До речі, термін придатності цементно піщаної черепиці – понад 100 років.

Ціна цементно піщаної черепиці

Купити цементно піщану черепицю можна від 130 гривень за квадратний метр. Вона вдвічі дешевша, аніж керамічна черепиця.

Сучасні виробники покривають дану черепицю різнокольоровими фарбами, що робить її ще більш привабливою. Та для любителів виключно всього природнього є і цементно піщана черепиця натурального кольору.

До слова, у європейських містах, які часто потерпають від природніх катаклізмів, перекривати дахи цементно піщаною черепицею було взято «за правило». Оскільки, саме цей матеріал може «пережити» будь-які негоди. Доведено, що ця черепиця витримувала шторми, буревії та навіть смерчі.

Та насправді, її цінують за її красу. На сонці її природній колір чудово виблискує і не втрачає привабливості довгі роки. Ще зовсім недавно цементно піщана черепиця була розкішшю і красувалася на дахах вельмож. Сьогодні вона доступна кожному.

Ціна: від 7.7 до 9 EUR/м2

Рейтинг: 4.89 / 5 (Відгуків: 10)