Фальцева покрівля

Фальцева покрівля - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Фальцева покрівля є однією з найбільш герметичних та довговічних. Для її монтажу використовують як кольорові метали: мідь, алюміній, цинк так і чорні, з полімерним покриттям. Зазвичай цей матеріал постачається в рулонах висотою від 670мм до 125мм. Для фальцевої покрівлі товщина металу становить 0,55-0,6мм. Такі показники дозволяють з легкістю виконувати велику кількість деформацій та зберігати при цьому надійність.
Однією з найбільш довговічних являється мідна покрівля. В наш час можна зустріти чимало будівель, які були накриті цим матеріалом кілька століть назад. Завдяки оксидованому шару, що утворюється на протязі тривалого періоду часу метал не піддається впливу зовнішніх факторів. Це захисне покриття надзвичайно стійке та має здатність до самовідновлення.
Великою популярністю користується сталева покрівля, проте на відміну від міді має на порядок менший термін служби. Основним ворогом цього металу є корозія, тому для його захисту використовується додаткове покриття у вигляді цинку. В середньому товщина захисного шару становить від 275гр./м2. Для представлення широкої кольорової гами використовують спеціальні полімерні покриття, що під дією ультрафіолету не змінюють забарвлення.
При правильному монтажі, застосування фальцевої покрівлі можливе від 30. Матеріал при цьому повинен володіти високою пластичністю та усіма вище перерахованими якостями. В цьому випадку дах будинку прослужить не одне десятиліття, а то й кілька століть.

Фальцева покрівля – захист та стиль вашого даху

Сучасний світ нам дарує стільки прекрасного. Не так давно ми спостерігали в містах та за їх межами одинакові будинки, сірі. Чогось неординарного та не шаблонного зовсім не було.

Сьогодення диктує нові правила моди. Тепер, навпаки, в тренді розмаїття. Приватні будинки бувають настільки різними за формою та кольорами, що очі розбігаються. А якими тільки не бувають дахи будинків: похилими, гострими, прямими, круглими та куполоподібними. Всю цю красу поєднує одне: вона прагне герметичності. Тому, яку форму покрівлі ви б не брали, матеріал вам підійде найбільше один – фальцева покрівля.

Що таке «фальцеві покрівлі»?

Фальцеві покрівлі – це покрівлі з металу, в яких з’єднання окремих елементів покриття зроблені із «фальців». Фальці – це види швів, які формуються при з’єднанні листів металевої покрівлі.

Історія фальцевих покрівель

Такі покрівлі користувалися популярністю в 19 столітті. Фальцеві покрівлі використовували для перекриття класичних будівель. Сьогодні цей матеріал також часто використовують і при реконструкціях історичних пам’яток. Сучасні господарі теж віддають перевагу таким покрівлям для своїх будинків. Це надійно та гарно.

Переваги фальцевої покрівлі

  • Не має вхідних отворів. На відміну від черепиці, фальцева покрівля не має жодних отворів ні зовні, ні з внутрішньої сторони. Це безперечний плюс, це краща герметичність. Черепицю скріплюють цвяхами, які рано чи пізно, через неправильний монтаж можуть випасти та утворити дірку у покрівлі.
  • Має внутрішні шви. Вони подібні до швів, які мають звичайні консервні банки. Це теж свідчить про хорошу герметичність та теплоізоляцію. Так званий подвійний фальц гарантує, що ваша покрівля не буде протікати за жодних умов.

Недоліком фальцевої покрівлі вважають шумність металу. При монтажі ви почуєте цей звук. Сьогодні пишуть про те, що в непогоду покрівлі з цього матеріалу теж шумлять, проте власники фальцевих дахів цей міф спростовують.

Якими бувають фальцеві покрівлі?

  1. Покрівлі з оцинкованої сталі. Це сьогодні найпоширеніший варіант. Тут важливо зазначити, що матеріал тут використовують аналогічний, як при виготовленні металочерепиці.
  2. Покрівлі з алюмінію. Призначені для монтажу покрівель, які мають неординарну форму.
  3. Покрівлі з цинку-титану. Склад матеріалу: мідь, титан та цинк. Завдяки цим елементам дані покрівлі мають термін придатності кілька сотень років.
  4. Покрівлі з міді. Вони славляться красою та естетичним виглядом. А ще тим, що здатні зберігати свій яскравий колір десятки років.

Монтаж покрівлі ціна

Монтаж фальцевої крівлі може відбуватися двома способами: ручним та машинним. Самостійно до цієї роботи мало хто береться. Адже сьогодні існують спеціальні машини, якими виконують фальцювання.

Вартість монтажу покрівлі становить приблизно 250 гривень за метр квадратний.

Вартість фальцевої покрівлі

Купити фальцеву покрівлю можна від 200 гривень за метр квадратний. Це сьогодні найдешевша ціна в Україні.

Ціна: від 4.8 до 48 EUR/м2

Рейтинг: 4.96 / 5 (Відгуків: 14)