« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Plano 11

від 17.95 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Plano 11 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 11,0-11,6
Відстань між латами, см 36,0-38,0
Середня відстань між латами, см 37,0
Середня ширина покриття, см 24,0
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 4,1
Штук у палеті 200
Розмір, см 28,2×41,1

Керамічна черепиця Plano 11 – це модель, яка поєднує в собі два стилі, модерн й мінімалізм. Абсолютно пласка форма та ідеальна геометрія забезпечують прекрасне візуальне сприйняття. Зважаючи на вимогу часу, та розвиток нових напрямів в архітектурі виробник черепиці концерн Wienerberger під брендом Koramic в 2014 році почав випуск даної моделі. За короткий проміжок часу вона завоювала любов архітекторів та кінцевих клієнтів.

Виготовляється Plano 11 на заводі в місті Штраубінг (Німеччина), де цінують давні традиції виробництва та впроваджують нові технології. Автоматизований процес та постійний контроль дозволяє випускати продукцію найвищої якості. В підтвердження цьому надається гарантія терміном 30 років від виробника, хоча експлуатація такої покрівлі перевищує століття. Перед тим як черепиця постує в продаж окремі зразки з партії підлягають випробуванням. Їх піддають впливу різкої зміни температури, дії значних навантажень. В результаті черепиця не має отримати жодних видимих пошкоджень.

Завдяки своїй пласкій формі модель Plano 11 отримала нове застосування, в якості фасадного матеріалу. Різні варіанти кольорів, від натурального цеглястого до насиченого чорного дають можливість широкого вибору поєднання відтінків. Забарвлення надається черепиці перед випалом . На основу наноситься додатковий шар, що утворює з глиняною основою одне ціле.

Монтаж керамічної черепиці Plano 11 здійснюється, як на скатних покрівлях так і на вертикальних фасадах. Для додаткового захисту від ураганних вітрів розроблене спеціальне кріплення Sturmfix. Кладка здійснюється як прямими рядами, а також із зміщенням вертикальних швів на половину ширини черепиці. Такі комбінації стали можливими завдяки замковим з’єднанням, а також добірним керамічним елементам. Спеціальні додатки також дають можливість забезпечити герметичний прохід даховий комунікацій.


Plano 11 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 3)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля