Мансардні вікна

Мансардні вікна - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Необхідну кількість природного світла вдається забезпечити завдяки використанню мансардних вікон. Провідні світові виробники пропонують широкий асортимент моделей ручного й автоматичного відкривання. Різноманітні склопакети та технології виготовлення рами дозволяють досягнути найкращих показників енергозбереження та звукоізоляції.
Відповідно до типу покрівельного матеріалу підбираємо комір, що слугує надійним захистом від потрапляння вологи. Додатково передбачено спеціальний ущільнювач для протидії виникненню мостиків холоду. Продумана система встановлення дозволяє швидко та надійно змонтувати мансардне вікно.
Сучасні тенденції будівництва передбачають використання енергозберігаючих матеріалів. В мансардних вікнах компанії Velux розроблені подвійні та склопакети для пасивних будинків заповнені газом аргоном. Не менш важливим фактором являється безпека ззовні й з середини. Європейський стандарт EN356 підтверджує цей факт. У випадку сильного граду, завдяки загартованому склу не виникне ніяких ушкоджень. При ударі з середини приміщення, внутрішнє скло триплекс збереже свою цілісність. Вагомим плюсом такого склопакету є захист від вигорання меблів.
Завдяки широку асортименту мансардних вікон можна задовольнити вимоги будь-якого забудовника. Окрім традиційних моделей доступні карнизні елементи, світлові тунелі, виходи на дах. Особливу увагу архітекторів привертають вікна-балкон. Завдяки системі комірів є можливість для комбінованого встановлення, щоб отримати більше природного світла.


Мансардні вікна – мода, яка буває якісною

Ви навіть не можете собі уявити якими колись незручними були горішні приміщення. Вони використовувалися суто, як «зберігачі» пилу, старого одягу та непотрібних речей. Там завжди валялися речі, до яких нікому вже не було і не буде діла: старі бабусині скрині, іноді господарі зберігали там навіть врожай.

Ніхто колись і подумати не міг, що горище – це ідеальне місце для життя і відпочинку людей, а не речей. Не могли подумати, поки не винайшли мансардні вікна.

Історія мансардних вікон

Вікна мансардні беруть свій початок зі 17 століття. І назву отримали на честь свого винахідника, якого звали Жиль Ордуен Мансар. Саме йому прийшла в голову ідея перетворити горище на житлову частину будинку. З того часу європейці почали встановлювати у своїх будинках дахові вікна. Великі, різнокольорові та різної форми.

Види мансардних вікон

Вікна для мансарди бувають різними. Діляться на кілька типів, які залежать від форми як вашого будинку, так і його покрівлі. Отже, дахові вікна бувають:

  1. Панорамними. Такий вид вікон саме досягає свого піку популярності. Мода диктує свої правила і сьогодні це – величезні вікна на всю стіну.
  2. Балконними. Це своєрідне вікно-тераса. Вам достатньо лише відчинити та підняти вікно і ви опинитеся на «природі», тобто на своєму балконі.
  3. Для плоских дахів. Справді, хочете більше сонця, але круті «дашки» вам не до вподоби, тоді цей варіант для вас оптимальний. І сонце заглядатиме до вас, і ваш останній поверх будинку буде привабливим і ззовні і всередині.

Також мансардні вікна мають різни види відкривання. Це: одна вісь повороту, дві осі, піднята вісь, два типи відкривання і т.д. Все продумано для найрізноманітніших архітектурних забаганок.

Переваги мансардних вікон

Найперше, дахові вікна служать своєрідною «дорогою» для світла до житлового приміщення. Та доступом для свіжого повітря. Звичайно, що це і красиво, і сучасно, і практично. Але тепер про переваги:

  • доступ до свіжого повітря
  • доступ до сонячного світла
  • теплоізоляція

Сьогодні конструкції вікон продумані таким чином, що попри те, що вікна пропускають повітря, промені соня, вони зберігають тепло. Нові функції тільки щороку додаються і вже сьогодні за допомогою спеціального механізму мансардних вікон ви забудете про комах, які залітають у кожну щілину, пух тополі, сміття, дощі та сніг, який скотився з даху.

Мансардні вікна представлені у різних кольорах, різних формах. Існують різні способи відчинення.

Види вікон за матеріалами

Як ви вже зрозуміли, мансардні вікна відрізняються і за типом відчинення, і за кольорами, формами, відрізняються ще й за матеріалами з яких виготовлені. Дахові вікна бувають дерев’яними, бувають алюмінієвими, їх виготовляють і з ПВХ. Вибирати вам, все залежить від того, чим ви покривали свій дах, кольору покрівлі та форми самої покрівлі.

Мансардні вікна ціна

Купити мансардні вікна не є проблемою. Зважаючи на те, що вони дуже популярні сьогодні як в Україні так і в усій без винятку Європі, вибір великий. Мансардні вікна купити можна від 4200 гривень за одиницю. Все залежить, що саме ви оберете. Вікна мансардні і їх ціна залежать від форми і величини, в першу чергу. Далі ціна «йде» вгору, якщо вам до вподоби складні механізми. Чим простіше вікно відкривається, тим меншою буде його ціна.

Якщо ви вже переглянули безліч варіантів, і можливо, на чомусь таки зупинилися, давайте помріємо. Уявіть, що ви піднялись на свій мансардний поверх, з відчиненого вікна долинуло свіже повітря, сонце «засміялося» і зігріло вас ранковими променями. З просторого і великого вікна вам видно чисте голубе небо та різнокольорові будинки. Краса… Час зупинитися на мить і випити кави. І так буде щоранку. Бо ви вибрали красу, якість і стиль. Ваш дім – прекрасний!

Ціна: від 133 до 2017 EUR/шт

Рейтинг: 4.85 / 5 (Відгуків: 12)