Керамічна черепиця

Керамічна черепиця - тільки якісні товари на сайті PriorBud

В продовж кількох тисячоліть керамічна черепиця залишається найбільш популярним покрівельним матеріалом. Сировиною для її виготовлення служить звичайна гончарна глина, яка у випаленому стані набуває нових властивостей.

« Повернутися

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця – найпопулярніший матеріал для покрівлі

Різнокольорові дахи виблискують на сонечку, милують око здалеку та викликають заздрість у сусідів. З давніх-давен будинок вважався довершеним, якщо мав гарну покрівлю. Сьогодні нічого не змінилося. Господарі не шкодують грошей і покривають свої дахи різними кольорами: зеленими, червоними, синіми…

А все це – заслуга керамічної черепиці. Так, справді, сьогодні це найпопулярніший покрівельний матеріал. І не дивно, адже виглядає привабливо, має колірну гамму в асортименті та ще безліч хороших характеристик і переваг.

Історія керамічної черепиці

Насправді, керамічна покрівля здобула свою популярність кілька тисяч років тому. Не можете повірити? А це справді так. Адже основний склад керамічної черепиці це – гончарна глина. Стародавні греки активно використовували такі покрівельні матеріали, бо одразу оцінили красу дахів після накриття і вірили, що кераміка прослужить більше 100 років.

Сьогодні експерти також вказують на довговічність керамічної покрівлі. Правда, говорять не про 100 років, як греки, але те, що керамічний дах прослужить три десятки років гарантують.

В давнину мешканців міст та сіл в Європі змушували покривати свої дахи саме керамічною покрівлею, бо вірили, що вона здатна витримати пожежу. Сьогодні експерти запевняють, що мороз, грози, гради та проливні дощі кераміка витримує на «ура».

З чого складається керамічна черепиця?

Якщо ж насправді сьогодні порівняти вміст глини, яку додають до керамічної черепиці, то її склад буде ідентичний вмісту лікувальної глини, яку продають в аптеці. Дивно? Але це, справді, так.

Крім того, не можна не відзначити чудову шумоізоляцію керамічної черепиці. Зі всіх видів покрівель, вона у цьому – лідер. Багато господарів нарікають та відмовляються від неї через вагу, проте, забувають головне: важкий дах – міцний дах.

Саме через додатковий дерев’яний каркас, який потрібен при монтажі керамічної покрівлі, ви убезпечите свою стелю від протікання, небезпечних ультрафіолетових променів, морозу, грибка та купи іншої мороки.

Отже основні переваги керамічної черепиці:

  • морозостійкість
  • захист від ультрафіолету
  • довговічність
  • естетичний вигляд
  • стійкість до несприятливих погодних умов

Виробництво керамічної черепиці постійно вдосконалюється і сьогодні це – цілий високотехнологічний процес. Кожен елемент має своє маркування. Черепицю, перед тим, як відправити на ринок відомі компанії тестують в лабораторних умовах. Перевіряють на міцність, на рівну геометрію, тестують на морозостійкість.

Де купити керамічну черепицю, та яку вибрати?

Купити керамічну черепицю в Україні легко і просто. Та, як не дивно, обирати треба не вітчизняного виробника. Керамочерепиця braas сьогодні є найпопулярнішою з кераміки. ЇЇ виготовляють у Польщі та Німеччині. Основний матеріал – еластична глина. Гарантія від виробників – 30 років, та власники покрівель з керамочерепицею braas твердять, що терміни служби її значно більші.

Характеристики керамочерепиці:

Саме така керамічна черепиця представлена у різних кольорах та формах. Є смарагдовий, топал, рубіновий, сірий та агат. Всього на ринку сьогодні зустрічається 8 кольорів керамочерепиці braas. Кольори вишукані та дуже естетично виглядають. Краса, одним словом…

Тепер про форму керамічної черепиці. Є ромби, квадрати, стовпчики, дужки. На будь –який смак, кожен вибагливий господар собі щось пригляне.

Процес виготовлення

Виготовлення керамічної черепиці починається з простого кар’єру, де добувають глину. І не просту, а мінеральну. Деякий час вона знаходиться під відкритим небом. Пізніше її випалюють при високій температурі і вона набуває форми.

Крім того, варто згадати, що керамічна покрівля може бути як матовою так і глянцевою. Знову ж таки, на ваш вибір, на ваш смак. Глазурована поверхня вважається стійкою до несприятливої погоди та всякого наросту на покрівлі, як наприклад, грибка та моху.

Ціна керамічної черепиці

Вартість керамічної черепиці більша, ніж до прикладу, металочерепиці. Купити керамічну черепицю в Києві можна від 17 євро за квадратний метр. Такі ціни і у Львові.

Купити керамічну черепицю можна включно з монтажем покрівлі. Таку справу варто довірити професіоналам. Адже керамічна покрівля потребує додаткового каркасу з деревини. Не забувайте про її вагу, якщо надумаєте взятися за перекриття самостійно. І пам’ятайте про деталі між черепицею. Якщо їх монтаж виконаний неправильно, ваш дах дасть про себе чути дуже скоро. Ймовірно, що ваша стеля протікатиме, змінить колір, просяде… Тому, не переоцінюйте свої сили.

Пам’ятайте, що керамічна покрівля це- завжди модно і якісно.

Ціна: від 9.22 до 1529 EUR/м2

Рейтинг: 4.93 / 5 (Відгуків: 120)