Керамічна черепиця Roben – унікальна технологія і європейська якість

При будь-якій покупці ми звертаємо увагу на відгуки. Якщо товар хвалять, то існує значно більша ймовірність, що ми його придбаємо, ніж той, що ні слова не отримав від людей.

Якщо говорити про керамічну черепицю та матеріали для облаштування покрівлі, то на світовому ринку найбільше хвалять німецьку компанію Roben.

Керамічна черепиця Робен – технології перевірені століттями

Справді, виготовляти керамічну черепицю Робен почали аж 150 років тому. Виробництво постійно вдосконалюється, але в основі лежить закладене роками: природня глина, випалена так, що зберігає всі корисні властивості.

Якщо сьогодні запитати про цю марку перехожого німця, то він без сумніву вам скаже хоча б кілька слів. Бо сьогодні фірма Roben – це великий концерн, знаний у всьому світі, і до слова, найбільший постачальник керамічної черепиці.

Сьогодні компанія Робен має більше 15 величезних заводів у всьому світі.

Переваги керамічної черепиці Робен:

  1. Привабливий зовнішній вигляд;
  2. Міцність конструкції;
  3. Гарантія від виробника;
  4. Невеликі витрати на монтаж.

Керамочерепиця Roben відрізняється від інших і тим, що майже не нагрівається влітку. Вона стійка до променів сонця, ультрафіолету і різних шкідливих речовин.

Ціна керамічної черепиці Roben

Вартує черепиця Робен від 350 гривень за квадратний метр. Доставка та знижки на оптову купівлю у Львові представлені у широкому спектрі.

Ціна: від 9.8 до 13.70 EUR/м2
Рейтинг: 4.93 / 5 (Відгуків 19)