Покрівельні аксесуари

Покрівельні аксесуари - тільки якісні товари на сайті PriorBud

При комплектації даху з керамічної черепиці вагому роль відіграють покрівельні аксесуари. Від їх якості залежить функціональність, герметичність та стійкість даху до сильних поривів вітру. Розрахунок аксесуарів слід проводити, враховуючи особливості регіону будівництва, а також характеристик обраної моделі черепиці.
Завдяки широкому асортименту продукції доступні різноманітні кольори, що дозволяють поєднати комплектуючі з покрівлею. Вагому роль в майбутньому відіграють засоби вентиляції, для нижніх шарів даху. В цьому випадку використовуються карнизні й гребеневі елементи, що гарантують постійний доступ повітря для видалення конденсату.
Значну увагу при монтажі покрівлі слід приділити примиканням. Зазвичай використовуються самоклеючі стрічки на алюмінієвій основі. Також доступні варіанти в міді або олові. На відміну від бітумних аналогів, вони не втрачають своїх властивостей під дією ультрафіолету. Згодом приклеєну стрічку фіксують планкою, яку додатково ущільнюють герметиком на каучуковій основі. Він зберігає свою еластичність й не руйнується під прямим сонячним промінням.
Відповідно до типу замкових з’єднань черепиці здійснюється підбір кріплень. Вони дозволяють протидіяти сильним поривам вітру, забезпечуючи при цьому пружні деформації. В окремих випадках використовуються шурупи з нержавіючої сталі, які слід крутити із збереженням невеликих зазорів. За допомогою спеціальних алюмінієвих клямерів кріпляться гребеневі елементи. У випадку складної конфігурації даху необхідно здійснювати велику кількість різки черепиці. При цьому слід використовувати якісні обрізні круги. Для кріплення такої черепиці застосовуються клямери з нержавіючої сталі.
Облаштування внутрішніх жолобів й карнизу даху відбувається за допомогою алюмінієвих виробів. Постійний вплив вологи з часом руйнує цинкове покриття, тому сталеві елементи використовуються рідко. Комплексний підхід вибору покрівельних аксесуарів забезпечить довговічне й належне функціювання всього даху.

Ціна: від 0.04 до уточняйте EUR/шт

Рейтинг: 4.67 / 5 (Відгуків: 3)