Дахові мембрани

Дахові мембрани - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Для збільшення житлової площі будинку, все більше забудовників облаштовують мансардний поверх. Комфортне проживання вдається забезпечити завдяки багатошаровій конструкції, яка включає: дерев’яний каркас, утеплювач, гідроізоляцію, покрівельний матеріал. Використання надійних дахових мембран дає можливість випускати конденсат з утеплювача та не пропускати вологу всередину. Це в свою чергу зберігає силові дерев’яні елементи від її шкідливого впливу.
Правильний вибір дифузійної мембрани запорука довготривалої експлуатації всього даху. Її трьохшарова структура дає можливість забезпечити найкращу функціональність. Два зовнішні шари слугують захистом від механічних пошкоджень та шкідливого впливу ультрафіолету. В технічній карті кожної моделі міститься інформація про період знаходження під відкритим небом. Навіть, якщо пошкодження невидимі для ока, під покрівлею мембрана може просто розсипатись, що приведе до серйозних наслідків. Внутрішній шар, завдяки своїй структурі забезпечує паропроникність та повну герметичність.
Відповідно до конфігурації даху та покрівельного матеріалу підбирається тип мембрани. В першу чергу слід орієнтуватись на параметри паропроникності, що визначає кількість вологи, яку вона може пропустити за добу, з одиниці площі. Другим важливим показником є щільність, що в свою чергу відображає міцність мембрани та її здатність протидіяти впливу ультрафіолету. При виконанні монтажних робіт також слід звернути увагу на проклейку швів. При низькому нахилі покрівлі, такі заходи вбережуть від задування сухого снігу в нижні шари даху.

« Повернутися

Покрівельна мембрана – довговічність вашого даху

Про що ви мрієте? Відчинити вікно мансарди на горішньому поверсі, вмоститися на зручний підвіконник і спостерігати за зірками на нічному небі. Ідеально, якщо десь поряд теплий плед, запашний чай, чи духмяне вино. Ми здогадались про ваші бажання?

Сьогодні все частіше при виборі житла люди звертають увагу саме на мансарди. Не дивно, адже це: модно, зручно, неординарно. Не в захваті лише будівельники, котрим випала доля перекривати горішні поверхи. Адже тут доведеться прикласти вдвічі більше зусиль, тай за якість прийдеться відповідати. А мансардна покрівля, яка не протікає, не покривається корозією – велика рідкість. То що, відмовлятися від такого задоволення, – подумаєте ви. Ні, просто треба довірити свій дах покрівельній мембрані. Гідроізоляційна мембрана для покрівлі – ідеальний матеріал. Читаємо в чому його переваги.

Що таке пвх мембрана для покрівлі або мембрана пвх покрівельна?

Покрівельна мембрана – це шари поліпропілену та плівки. Як правило, має дві самоклеючі стрічки. Покрівельна мембрана пвх – це полімер–полівінілхлорид.

Покрівельну мембрану використовують переважно під час роботи з металочерепицею та керамічною черепицею. Вона служить своєрідною підкладкою та утеплювачем.

Які дахи покривають мембраною для покрівлі?

Сьогодні найчастіше мембрану застосовують для роботи з дахами, які мають нахили та в роботі з мансардами. Проте, цей матеріал цілком підійде для накриття плоскої покрівлі. Часто мембраною накривають дахи великих будівель, як торгові центри, заводи, супермаркети та інше. Такі споруди вимагають якісних матеріалів. На заводах різні випари можуть руйнувати дах, така ж ситуація і в супермаркетах. Тому, мембрана служить таким собі «захистом» ледь не від усього поганого, що може загрожувати будь-якій покрівлі.

Переваги покрівельної мембрани

  1. Довговічність покрівельного матеріалу. Чим би ви не покрили свій дах: металочерепицею чи керамічною черепицею, він прослужить вам довгі роки, якщо ви використаєте мембрану. Вона забезпечує не лише свою довговічність, але й «сусідських» матеріалів.
  2. Захист від ультрафіолету.
  3. Мембрана міцна. Механічно пошкодити її важко, також вона стійка до великої ваги.
  4. Мембрана стійка. Ваша покрівля не покриється сіллю та корозією, якщо ви подбали та використали цей матеріал.
  5. Мембрана вогнестійка. Справді, завдяки своїм складникам, цьому матеріалу не так просто спалахнути.

Покрівельну мембрану майстри порівнюють з людською шкірою. Вона вологу не пропускає та не вбирає, але пропускає повітря, що дозволяє покрівлі «дихати».

Покрівельна мембрана ціна

Мембрана для покрівлі та її ціна доступні. Супердифузійну можна придбати від 17 гривень за квадратний метр. Мембрана пвх покрівельна і її ціна – від 200 гривень за метр квадратний.

Мембрана покрівельна і її ціна залежать від виробника та країни –виробника. Найдешевша – українська. Та якою б не була мембрана для покрівлі за походженням та її ціна, це – достойний матеріал, аби вкласти у нього гроші.

Довговічність мембрани, до слова, від 50-ти років. Ваш дах буде захищеним від снігу та дощів і тішитиме вас довгі-довгі роки.

Ціна: від 0.6 до 6.72 EUR/м2

Рейтинг: 4.9 / 5 (Відгуків: 23)