Фасадні роботи

Фасадні роботи

 Від фасаду залежить весь вигляд будинку. Для того щоб вигляд був приємним, а робота зроблена якісно, потрібно вибрати відповідно якісний матеріал і хороших спеціалістів. Будівельна компанія Priorbud запропонує вам матеріали для фасадних робіт за доступними цінами. В нас є кваліфіковані бригади які якісно виконують свою роботу і без проблем справляться з будь якою складністю і на будь яких висотах. Наші спеціалісти допоможуть з вибором матеріалів, враховуючи особливості обʼєкта та побажання клієнта. Зроблять розрахунок вартості усіх матеріалів і термін робіт.

Матеріали для утеплення фасаду

Вибір матеріалів для утеплення стін – такий же важливий етап, як і їх укладання. Звертайте увагу на технічні характеристики утеплювачів, додаткових матеріалів і кріпильних елементів, не ігноруйте професійні рекомендації монтажників, якщо зважилися зайнятися утепленням самостійно. Врахуйте клімат в регіоні, стан стін, оцініть важливість естетичної привабливості фасаду, необхідність у посиленні звукоізоляції. Завдяки різноманітності матеріалів, навіть тільки тим поширеним їх видам, які ми описали, врахувати ці та інші чинники нескладно. Основою фасаду є утеплювач і при неправильному монтажі і не якісних матеріалах ми втрачаємо більше 25% тепла.

Основні види утеплювачів які найбільш використовують на сьогоднішній день

Пінопласт – застосовується для утеплення стін приватних будинків і квартир. Він легкий, водонепроникний, зручний в роботі. З ним теплоізоляційні якості стін покращуються до 70%.
 Екструдований пінополістирол – виробляється з пінопласту методом видавлювання, відрізняється великою щільністю і стійкістю до впливу вологи

Рідкий утеплювач – сучасний вид матеріалу, який наноситься на поверхню методом розпилення, створюючи щільне покриття. Процес обробки фасадів таким утеплювачем майстри люблять називати ідеальною технологією збереження тепла: всі отвори на стінах закупорюються, відсутні шви і з’єднувальні елементи, маскування яких вимагає додаткових грошей і часу. Поширений матеріал з цієї групи – пінополіуретан.           

Мінеральний утеплювач – один з найбільш відомих матеріалів, доступний за вартістю. Ним можна обшивати стіни зсередини і зовні, він забезпечує надійний захист від займання. Сплав витримує температуру більше 1000 градусів, біологічно і хімічно стійкий.

Монтаж утеплювача ділиться на декілька етапів

  1. Перед монтуванням утеплювача слід ретельно обробити площу стіни за допомогою грунтового розчину.
  2. Щоб розпочати кріпити утеплювач спершу потрібно закріпити стартовий профіль для того щоб утеплювач не сунувся до низу і мав опору. По периметру листа (пінопласту мін вати) наносимо розчин клею і кріпимо до стіни, додатково закріплюємо спеціальним дюбелем (грибком). Листи першого ряду повинні упиратися в цокольний профіль. Тому він повинен бути виставлений ідеально рівно щодо поверхні стіни. Зазвичай, найзручніше починати з установки першого і останнього рядів плит, а по їх зовнішній верхній кромці натягнути контрольну нитку, яка допоможе приклеїти інші листи.
  3. Нанесення штукатурного розчину з фасадною сіткою. Завдяки цьому ми закриваємо всі щілини і отримуєм надійну перев’язку. Слід врахувати яке буде облицювання як шо це буде клінкерна цегла, або природний камінь, тоді слід використовувати пансерну сітку. Кути будинку вирівнюємо за допомогою кутників. Так само слід приділити увагу відкосам на вікнах та дверях.

Облицювальний матеріал

 Для того щоб досягнути індивідуального вигляду вашого фасаду використовують такі облицювальні матеріали: клінкерна цегла, природний камінь, сайдинг, спеціальні декоративні штукатурки, металеві панелі. В першу чергу матеріал має бути міцним, стійким до погодних умов, не пропускати вологи і зберігати свій вигляд на довгі роки. Довговічними вважається клінкерна цегла і природній камінь. Клінкерна цегла один з найкращих варіантів облицювання на довготривалий час. Основні властивості: морозостійка, стійка до вологи, додаткова шумоізоляція, стійка до пошкоджень, легко кладеться, зберігає вигляд на довготривалий час, гарантія на цей матеріал більше 100 років. Природний камінь також є дуже міцним і стійким до будь яких погодніх умов. Має гарний вигляд зручний в процесі кладки.