Керамічна черепиця Braas – ваша покрівля гарна та надійна

Якщо ви взялися за ремонт вашого даху, то напевне хочете, щоб він не лише виглядав красиво, але й був якісним. Щоб ніякі погодні умови не стали на заваді затишку всередині оселі. Та й перекривати дах знову через кілька років не хочеться.

Переваги керамічної черепиці Браас

Тому, всі, хто береться за ремонт покрівлі ставлять за мету наступні критерії:

  • якість
  • довговічність
  • гарний зовнішній вигляд
  • доступні ціни

Далеко ходити не потрібно, керамочерепиця braas все вище перелічене забезпечить повністю.

Черепиця Браас з’явилася в Україні майже 20 років тому. Звичайно, тоді її ціна була непідйомною для простих господарів. Покрівлю з цієї черепиці вважали ледь не золотою. Це була розкіш.

Виготовлення черепиці

Керамічна черепиця braas сьогодні має високі стандарти якості і доступні ціни. Та головне, при виготовленні зберігається унікальна технологія, яка забезпечує матеріалу довговічність. Як і колись, сьогодні керамічну черепицю браас виготовляють із натуральної глини.

Покрівлі браас не дарма такі популярні. Саме завдяки технології виготовлення цей матеріал обирає більшість. І хоч сьогодні виробництво повністю автоматизоване, проте, легкоплавка глина, яку міститься в основі марки braas забезпечує: довговічність, легкість при монтажі, чудову шумоізоляцію та гарний вигляд.

Покрівля braas не містить штучних барвників і це дуже важливо. Оскільки завдяки цьому, колір черепиці довго залишатиметься насиченим і не потьмяніє. Колірна гамма теж представлена у широкому асортименті. Від сірого до яскраво-жовтого. Найпопулярнішим, все ж таки залишається традиційні відтінки червоного.

Ціна покрівлі Braas

Купити керамочерепицю браас можна в Україні. Braas ціна квадратного метра починається від 280 гривень. Продається черепиця як в роздріб, так і оптом. Купити керамічну черепицю braas можна у Львові. Замовляйте доставку і ви не встигнете оглянутися, як ваша покрівля буде виблискувати на сонечку та зберігатиме тепло вашого дому.

Керамочерепиця браас – якість, яка може бути красивою!

Ціна: від 10.9 до 22.55 EUR/м2
Рейтинг: 4.96 / 5 (Відгуків 34)