« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Karthago 14

від 20.42 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Karthago 14 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 13,9-14,5
Відстань між латами, см 33,0 – 34,5
Середня відстань між латами, см 33,8
Середня ширина покриття, см 20,9
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 3,9
Штук в палеті 200
Розмір черепиці, см 26,2х42,4

Керамічна черепиця Koramic Karthago 14 – модель середземноморського стилю від провідного світового виробника концерну Wienerberger. Виготовляється вона з німецькою точністю на заводі в місті Штраубінг. Класичний профіль втілює, як надбання античного періоду, так і сучасні тенденції. Висока хвиля черепиці надає неповторного вигляду покрівлі й сприяє швидкому водовідведенню. Додатково герметичність забезпечується щільними замковими з’єднаннями.

В першу чергу, при виборі покрівельного матеріалу визначають колір майбутнього даху. Він має не тільки гармоніювати з фасадом, але й бути стійким до впливу зовнішніх факторів. В керамічній черепиці Karthago 14 є чотири різноманітних кольори: натуральний, червона ангоба, тоскана, сахара, медітерано. Всі вони стійкі до ультрафіолету й з часом не змінюються. Цьому варто завдячувати процесу виробництва. На суху глиняну основу наносять тонкий шар покриття з певним вмістом оксидів металів. В результаті дії високої температури, отримуємо відповідний колір й текстуру.

Покрівельні роботи з монтажу моделі Koramic Karthago 14 вимагають від виконавців найвищої професійності. Необхідно задати відповідне розбиття обрешітки, що визначено технічними характеристиками виробника. Відповідно до конфігурації даху концерном Wienerberger розроблено ціла система керамічних елементів. Вони забезпечують повну герметичність й довершують покрівлю. В якості засобів кріплення рядової черепиці використовуються стійкі до корозії клямри. Для примикань застосовують спеціальні алюмінієві (мідні, олов’яні) стрічки на клейовій основі. В місцях, де є постійний вплив вологи використовують алюмінієві елементи або сталеві, покриті великою кількістю цинку. Всі ці заходи забезпечать надійність покрівлі на багато років. У випадку мансардного поверху використовують мембрани з великою паропроникністю й підвищеною щільністю. Для підвищення теплоізоляції й звукоізоляції даху зазвичай застосовують мінеральну вату або інший волокнистий матеріал. Відповідно до будівельних норм цей шар має становити 20-30см.


Karthago 14 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля