« Повернутися

Керамічна черепиця Creaton Biber

від 17.21 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Creaton Biber - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 33,6-36,0
Відстань між латами, см 14,5- 16,5
Середня відстань між латами, см 15,5
Середня ширина покриття, см 18,0
Мінімальний кут нахилу даху 300
Вага однієї штуки, кг 2,05
Штук у палеті 480
Розмір, см 18,0×38,0

Покрівля з керамічної черепиці залишається еталоном вишуканості на протязі багатьох століть. Різноманіття моделей та кольорів цього матеріалу дає можливість застосувати його в різних напрямах архітектури та дизайну. Модель «бобровий хвіст» вважається класичною, оскільки не змінювала своєї форми сотні років. Збереглось чимало історичних будівель, що накриті саме цим матеріалом . В наш час такі споруди реставруються, а дах вимагає повної заміни дерев’яної конструкції. Лише покрівля з керамічної черепиці використовується заново, оскільки не втратила своєї основної функції, а саме герметичності. Вона набула нових рис аристократичності та природної старовини.

Черепиця Creaton «бобровий хвіст» має найширшу кольорову гаму в асортименті виробника. Це зумовлено, як вимогами історичної автентичності покрівель, так і сучасними тенденціями архітектури. Широко представлені класичні червонуваті відтінки в матовому та глянцевому покритті, а також темні кольори, від насиченого чорного до класичного сірого.

Правильність монтажу даху запорука його безпроблемної багаторічної експлуатації. В першу чергу слід врахувати навантаження від покрівлі при зведенні силової конструкції. Для моделі «бобровий хвіст» воно складає близько 70кг/м2. Окремо враховується снігове та вітрове навантаження відповідно до регіону будівництва. Складність покрівельних робіт також пояснюється частим кроком обрешітки, що для даної моделі становить 15,5см. Зберегти прекрасний вигляд площин даху вдасться лише при мінімальних перепадах та за умови використання рівної деревини.

Окрему увагу слід звернути на комплектацію керамічної покрівлі, так як в моделі «бобровий хвіст» вона надзвичайно широка. Для першого ряду черепиці використовуються карнизні елементи, що мають прямокутну форму й розраховуються згідно метражу водостічних жолобів. Не варто забувати про підгребеневі черепиці, оскільки вони довершують покрівлю візуально, а також є її невід’ємною складовою. Відповідно до побажань замовника та бачення архітектора є два типи фронтонних черепиць. Перший з них монтується через два ряди, а другий кожен ряд. Кріплення черепиці відбувається за допомогою спеціальних клямерів або із застосуванням шурупів з нержавіючої сталі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 5)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля