« Повернутися

Керамічна черепиця Creaton Тitania

від 9.4 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Creaton Тitania - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 9,0-10,1
Відстань між латами, см 38,2- 42,5
Середня відстань між латами, см 40,35
Середня ширина покриття, см 26,1
Мінімальний кут нахилу даху 100
Вага однієї штуки, кг 5,2
Штук у палеті 240
Розмір, см 32,4×51,5

Модель керамічної черепиці Creaton Titania поєднує в собі простоту, елегантність та довговічність. Завдяки збільшеним розмірам її монтаж проводиться швидко та якісно. В продовж років виробник постійно вдосконалював процес виробництва, що в свою чергу дозволило отримати продукт з найкращим співвідношенням ціни та якості.

Достатньо великі габарити даної моделі та рівна геометрія забезпечують підвищену герметичність. Додаткової щільності вдалось досягнути завдяки збільшеним поперечним та повздовжнім замковим з’єднанням. Цей показник особливо важливий в період рясних дощових та снігових опадів, при сильних поривах вітру. На відміну від інших моделей керамічної черепиці, Креатон Titania за рахунок своїх габаритів має меншу вагу на одиницю площі. Неабияка міцність моделі є також великим плюсом. Це дозволяє без проблем пересуватись по покрівлі, що стало особливо актуальним за наявності великої кількості дахових комунікацій, а також під час монтажу.

Кольорова гама моделі представлена, як в темних так і світлих відтінках. На вибір замовника доступне матове або глянцеве покриття. Зовнішній шар стійкий до природних факторів й з роками не змінює свого забарвлення. Це зумовлено процесом виготовлення, оскільки суха глиняна заготовка випікається разом із нанесеним на неї декоративним шаром, за температури понад 10000С.

В залежності від конфігурації покрівлі розраховується тип та кількість керамічних аксесуарів. Черепиця Creaton Titania має широкий асортимент додаткових елементів, що забезпечують прекрасний візуальний вигляд та повну герметичність даху.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 6)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля