« Повернутися

Керамічна черепиця Creaton Domino

від 17.2 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Creaton Domino - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 12,4-13,1
Відстань між латами, см 34,3- 35,4
Середня відстань між латами, см 34,8
Середня ширина покриття, см 22,5
Мінімальний кут нахилу даху 150
Вага однієї штуки, кг 4,2
Штук у палеті 240
Розмір, см 25,7×43,6

Creaton Domino – це модель черепиці плоского формату, що поєднує в собі простоту та надійність. Сучасний дизайн дозволяє використовувати її в якості фасадного матеріалу та втілювати найсміливіші архітектурні рішення. Завдяки широкій кольоровій гамі та різним типам покриття можна з легкістю задовольнити смак найвибагливішого забудовника.

Виробництво черепиці Creaton Domino – сучасний та високотехнологічний процес. Завдяки автоматизованій лінії, втручання людини зводиться до контролю якості сировини та готової продукції. На вимогу клієнта надаються протоколи випробувань, що засвідчують отримані фізичні характеристики. Зазвичай вони значно вищі, ніж вимагають загальноєвропейські норми EN1304. В першу чергу це стосується міцності, морозостійкості, рівної геометрії.

Вагому роль в належному функціонуванні даху відіграють монтажні роботи. Дотримання основних рекомендацій виробника забезпечить його багаторічну та безпроблемну службу. В першу чергу це стосується нахилу даху й використання відповідних гідроізоляційних матеріалів. Мінімальний нахил покрівлі для моделі Creaton Domino становить 100, що є надзвичайно високим показником. При такому параметрі варто влаштувати додаткову водонепроникну покрівлю. Вона включає суцільний дощатий настил й мембрану підвищеної щільності, понад 200гр/м2. Варто також забезпечити проклейку усіх швів, а також використати спеціальні ущільнюючі стрічки під контррейку. В якості засобів кріплення рядової черепиці плоского формату використовуються забивні клямри. Вони надають додаткової стійкості покрівлі, навіть при сильних поривах вітру. Потрібно фіксувати лише кожну третю черепицю, оскільки під час багаторічної експлуатації виникає потреба замінити пошкоджені елементи.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 6)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля