« Повернутися

Керамічна черепиця Creaton Optima

від 13.93 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Creaton Optima - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 11,9-13,8
Відстань між латами, см 33,0- 38,0
Середня відстань між латами, см 35,5
Середня ширина покриття, см 22,1
Мінімальний кут нахилу даху 250
Вага однієї штуки, кг 3,5
Штук у палеті 288
Розмір, см 26,2×44,4

 

Керамічна черепиця Creaton Optima

Однією з найбільш вдалих моделей керамічної черепиці являється Creaton Optima. Завдяки простоті дизайну, надійним замковим з’єднанням її полярність з кожним роком лише зростає. Вагомим плюсом даної моделі є також широкий вибір кольорів. Асортимент представлений, як натуральними червоними відтінками, так і насиченими чорними. В результаті архітектору з легкістю вдається поєднати дизайн фасаду і дах майбутнього будинку.

Збереження рівної геометрії керамічної черепиці є одним з пріоритетів кожного виробника. Модель Creaton Optima втілює в собі найкращі досягнення сучасної інженерії. Автоматизація виробництва дозволяє зосередити увагу на контролі якості готової продукції. Недаремно, замовнику надається 50 років гарантії на весь асортимент керамічної черепиці Creaton.

Багаторічний досвід компанії запорука надійних технічних рішень для покрівлі. Особливу увагу приділено засобам кріплення, що забезпечують пружні деформації при сильних поривах вітру. Для рядової черепиці Creaton Optima передбачено спеціальні забивні клямри. Їх форма розроблена таким чином, щоб найкраще пристосувати до типу та висоти замкових з’єднань даної моделі. В результаті отримуємо покрівлю стійку до найскладніших погодних умов.

Під час розрахунку матеріалів для даху основну роль відіграє його конфігурація. Відповідно до моделі керамічної черепиці підбираємо необхідну кількість гребеневих та фронтонних елементів. Ці додатки не тільки довершують вигляд покрівлі, але й забезпечують іі водонепроникність. Окрему увагу слід приділити вентиляційним черепицям. Їх розрахунок здійснюється відповідно до довжини скату та його площі. Це забезпечить належне функціювання підпокрівельного простору та позбавить від можливого конденсату, що формується на поверхні гідроізоляційної мембрани.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля