« Повернутися

Керамічна черепиця Creaton Ratio

від 15.59 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Creaton Ratio - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 11,7-12,7
Відстань між латами, см 35,7- 38,0
Середня відстань між латами, см 36,9
Середня ширина покриття, см 22,3
Мінімальний кут нахилу даху 250
Вага однієї штуки, кг 3,5
Штук у палеті 288
Розмір, см 26,5×44,6

 

Керамічна черепиця Creaton Ratio

Creaton Ratio – це класична модель плоского профілю з двома повздовжніми впадинами. Ці жолобки забезпечують не тільки пізнаваний вигляд черепиці на протязі багатьох століть, але й сприяють швидкому відведенню дощових опадів. Модель Ratio є однією з найбільш поширених в асортименті ТМ Creaton. Вона використовується, як в приватному будівництві нових будинків, так і для реконструкції історичних споруд. Автентичні кольори та покриття з легкістю передають дух давньої епохи.

Відповідність найвищим стандартам якості – запорука того, що продукція прослужить своєму власнику протягом тривалого часу. Керамічна черепиця Creaton Ratio піддається дії різноманітних факторів в лабораторії виробника , перед тим як уся партія поступить в реалізацію. Це довготривалий та вартісний процес. Одним з найбільш відповідальних етапів цього випробовування є визначення морозостійкості дослідного зразка. Черепиця поперемінно піддається різкій зміні температурного режиму. Ця процедура відбувається протягом 150 циклів. В результаті поверхня не має зазнати ніяких видимих пошкоджень. Ще одним важливим фактором якісної черепиці є рівна геометрія. Під час випікання при температурі понад 10000С глиняна заготовка втрачає понад 10% від свого початкового об’єму. Рівномірність цього процесу, використання спеціальних форм та сучасного обладнання гарантія того, що модель Creaton Ratio відповідає найвищим європейським стандартам якості.

Згідно конфігурації даху формується комплектація покрівельних матеріалів. Вона включає, як саму керамічну черепицю, так і засоби кріплення. Відповідно до технічних характеристик моделі здійснюється комплекс заходів по вибору гідроізоляційної мембрани та інших засобів герметизації даху.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 4.75/5 (відгуків - 4)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля