« Повернутися

Керамічна черепиця Roben Piemont

від 10.2 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Roben Piemont - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 10,3-11,5
Відстань між латами, см 36,5-40,3
Середня відстань між латами, см 38,4
Середня ширина покриття, см 25,4
Мінімальний кут нахилу даху 170
Вага однієї штуки, кг 3,8
Штук в палеті 240
Розмір черепиці, см 47,2 х 29,0

Керамічна черепиця – це покрівельний матеріал, що захищає будинок від впливу зовнішніх факторів. Вона постійно піддається дії різноманітних навантажень, починаючи від випромінювання ультрафіолету й закінчуючи різкій зміні температурного режиму. Модель Roben Piemont – це черепиця середніх розмірів хвильового профілю. Завдяки багаторічному досвіду компанії вдалось досягнути вдалого поєднання ваги та габаритів, не жертвуючи при цьому міцністю.

Природа дарує нам різноманіття кольорів і в моделі Piemont втілена їх велика кількість. Завдяки додатковому покриттю покрівля може мати класичний натуральний колір або навіть глянцевий чорний. Перед випалом заготовку покривають додатковим шаром ангоби або глазурі, що при температурі понад 10000С утворює одне нерозривне ціле з глиняною основою. Рівномірність випалу й дотримання температурного режиму визначає якість майбутнього виробу.

Монтаж керамічної покрівлі Roben Piemont здійснюється на скатних покрівлях різноманітної складності, при чому мінімальний кут нахилу не має бути меншим 160. За такого показника потрібно вжити додаткових заходів по гідроізоляції, суцільний дощатий настил в поєднанні з мембраною підвищеної щільності. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних пружинних клямерів, що будуть протидіяти сильним поривам вітру. Черепиця що підрізується кріпиться обрізною клямрою, що зазвичай виготовляється з нержавіючої сталі.

Відповідно до конфігурації даху передбачено різноманітні керамічні додатки: фронтонні черепиці, трійники, гребні, вентиляційні елементи. Використання цих елементів дозволить зробити дах довершеним.


Piemont технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 4)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля