« Повернутися

Керамічна черепиця Braas Rubin 9V

від 10.9 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Braas Rubin 9V - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 9,4-10,1
Відстань між латами, см 37,0- 40,0
Середня відстань між латами, см 38,5
Середня ширина покриття, см 26,7
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 4,0
Штук у палеті 240
Розмір, см 31,3×47,2

Керамічна черепиця Braas Rubin 9V

Керамічна черепиця Braas Rubin 9V – це модель великого формату, що поєднує в собі класичну хвильову форму й економічну вигоду. Завдяки збільшеним розмірам вдалось зменшити вагу квадратного метра покрівлі, при збереженні характеристик міцності. Додатковим плюсом також є швидкість монтажних робіт, так як укладати черепицю більших розмірів значно простіше. Надати керамічній покрівлі різноманітного забарвлення можна завдяки додатковому покриттю. В моделі Rubin 9V є можливість вибору семи різних кольорів. Вони можуть бути матовими в покритті ангоб й глянцевим в покритті глазур. Зовнішній шар є надзвичайно стійкий, оскільки під час випалу утворює одне нерозривне ціле з керамічною основою. Також є можливість замовити класичне натуральне покриття, ціна якого приємно здивує.

Кожному покупцю надається гарантія на 30 років, хоча термін експлуатації такої покрівлі перевищує століття. Перед тим як продукція поступає в продаж, вона проходить ряд випробувань. Керамічна черепиця Braas Rubin 9V відповідає найвищим європейським стандартам якості, а саме EN 1304, ISO 9001. Вибрані взірці піддають випробуванням на: морозостійкість, міцність, відповідність геометричним стандартам даної моделі, водопоглинання. В процесі виробництва виробником здійснюється контроль якості сировини, дотримання температурного процесу випалу. Важливим є також тест на звучання при ударі. Завдяки чутливим датчикам вдається визначити браковану черепицю.

Монтаж моделі Braas Rubin 9V є доволі простим і здійснюється на дахах з рекомендованим нахилом 220. Навіть на складних покрівлях відхід матеріалу становить до 5%, на відміну від металочерепиці, де цей показник досягає 40%. Засобом кріплення служить пружинна скобка, що дозволяє забезпечити додаткову стійкість. На дахах з керамічної черепиці обов’язковою умовою є застосування гідроізоляційних мембран.

Для їх вибору потрібно користуватись наступними параметрами:

 • щільність,
 • паропроникність,
 • стійкість до УФ,
 • горючість,
 • міцність на розрив.

Комплексний підхід до вибору покрівельних матеріалів і їх якісний монтаж забезпечить довговічність даху. Ця інвестиція забезпечить дивіденди не одному поколінню.


Rubin 9V технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 4.75/5 (відгуків - 4)
Loading...
Відгуки
 1. Ігор о 13:30

  Доброго дня.Яка ціна на брас рубін v9?Ціна вірна і дійсна,тому що на сайті ціни «від»!!!

  1. priorbud_admin о 16:21

   Доброго дня! Який саме колір Вас цікавить?

Написати відгук

* обов'язкові поля