« Повернутися

Керамічна черепиця Braas Achat 10V

від 15.4 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Braas Achat 10V - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 10,4-11,5
Відстань між латами, см 33,4- 35,6
Середня відстань між латами, см 34,5
Середня ширина покриття, см 20,5
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 3,9
Штук у палеті 240
Розмір, см 29,1×47,0

 

 

 

 

 

 

 

Керамічна черепиця Braas Achat 10V

Керамічна черепиця з високою хвилею Braas Achat 10V – це модель середнього формату, що поєднує в собі середземноморський стиль з класичним німецьким. Її нетипова чарівність надає автентичного характеру будь-якому будинку. Спокійні й гармонійні кольори разом з плавними лініями покрівлі залишають особливе враження.

Виготовлення керамічної черепиці Braas – це цікавий та кропіткий процес, що відбувається під постійним контролем. Все починається на кар’єрі , де добувають глину, з багатим на вміст мінералів складом . Згодом її певний час зберігають у спеціальному відстійнику, а потім подрібнюють, при чому зернистість має бути якомога меншою. За допомогою спеціального револьверного пресу глині надають відповідної форми й відправляють в сушку. Для надання кольору заготовку покривають ангобом й випалюють в печі тунельного типу при температурі 11000С. Варто пам’ятати, що її габарити зменшуються до 12% від початкового стану. Для збереження рівної геометрії використовують Н – касети. В результаті отримуємо готову черепицю з покриттям ангоб, яка відповідає європейським стандартам EN 1304, ISO 9001. В залежності від вмісту тих чи інших оксидів металів в ангобі отримуємо різне забарвлення черепиці. Важливою умовою є те, що сировина для основи і покриття бралась з одного родовища. Це забезпечує однорідність готового виробу й виключає в майбутньому небажані наслідки, такі як відшарування.

Монтаж моделі Braas Achat 10V здійснюється на дахах різноманітної конфігурації, при чому використовуються спеціальні керамічні елементи. Вони розроблені інженерами компанії Monier й забезпечують не тільки довершений вигляд, але й герметичність. Рекомендований нахил покрівлі для даної моделі становить 220. Цього параметру вдалось досягнути завдяки замковим з’єднанням і рівній геометрії. Використання спеціальних мембран є обов’язковою умовою під час монтажу.

Керамічна покрівля з черепиці Braas Achat 10V служитиме не одному поколінню. На протязі всього періоду експлуатації вона фактично не вимагатиме ремонту і буде привертати погляди перехожих.


Achat 10V технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля