« Повернутися

Керамічна черепиця Braas Topas 13V

від 15.5 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Braas Topas 13V - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 12,8-14,4
Відстань між латами, см 32,0- 33,0
Середня відстань між латами, см 32,5
Середня ширина покриття, см 21,5
Мінімальний кут нахилу даху 300
Вага однієї штуки, кг 3,6
Штук у палеті 240
Розмір, см 25,7×43,0

Дах – це багатошарова конструкція, що захищає будинок від зовнішніх впливів й дарує естетичне задоволення своєму власнику. Керамічна черепиця Braas Topas 13V – це німецький покрівельний матеріал з терміном служби понад 100 років. Дана модель представлена в семи різних кольорах. Додатково є можливість обрати матове або глянцеве покриття. Її форма поєднує в собі водночас два стилі, модерн і класику.

Для кожного забудовника найбільш важливим показником під час вибору будівельного матеріалу є тривалість експлуатації та якнайдовше збереження естетичного вигляду. Модель Topas 13V відповідає цим вимогам. В підтвердження цього факту надається гарантія від виробника та протоколи випробувань. З тильної сторони кожного виробу є маркування відповідності загальноєвропейській нормі EN 1304. Вона також включає в себе стандарти по геометрії, міцності, морозостійкості.

Окрім рядової черепиці інженерами компанії розроблено кінцеві та прохідні керамічні елементи. Вони забезпечують довершеність та герметичність покрівлі. Завдяки автоматизованому процесу виробництва відтінок кожного додатка повністю співпадає між собою. Здійснюючи добірку, завжди буде впевненість, що колір покрівлі буде однорідний.

Монтаж Braas Topas 13V відбувається на скатах з рекомендованим ухилом 300. Цей параметр можна зменшити, якщо вжити додаткових заходів по гідроізоляції. Завдяки рівній геометрії даної моделі укладка здійснюється просто і швидко. Для захисту від раптових поривів вітру кожну третю черепицю кріплять забивними клямрами. Фронтонні керамічні елементи фіксують за допомогою шурупів з невеликим люфтом.

З розвитком технологій добре знайомому матеріалу надали нового значення, тепер це високотехнологічний продукт. Керамічна черепиця Braas Topas 13V радуватиме не одне покоління власників й забезпечуючи при цьому відмінні показники герметичності, міцності, стійкості.


Topas 13V технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 3)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля