« Повернутися

Керамічна черепиця Braas Rubin 11V

від 12.7 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Braas Rubin 11V - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 11,0-12,3
Відстань між латами, см 34,0- 38,0
Середня відстань між латами, см 36,0
Середня ширина покриття, см 23,9
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 3,5
Штук у палеті 240
Розмір, см 28,4×47,1

Керамічна черепиця Braas Rubin 11V

Глина, як сировина відома людині з давніх-давен. Завдяки наявності, практично в будь-якій точці нашої планети, вона здобула широке застосування. Під дією високих температур глина набуває нових властивостей. Ці позитивні характеристики знайшли застосування в побуті, будівництві, мистецтві. Керамічна черепиця Braas Rubin 11V від компанії Monier відображає надбання багатьох поколінь . За понад 60 років досвіду вдалось досягнути оптимального співвідношення розмірів і ваги. Ці параметри втілені в моделі з низькою хвилею Rubin 11V.

Завдяки своїм властивостям керамічна черепиця використовується в якості покрівельного матеріалу на протязі тисячоліть. Прекрасна звукоізоляція та теплоізоляція матеріалу дозволяють забезпечити комфортні умови проживання на мансардному поверсі. Не менш важливим фактором є вага такої покрівлі. Завдяки додатковому навантаженню дах стійкий до ураганних вітрів, на відміну від металочерепиці. Недоліком металевих покрівель є велика парусність, що може привести до значних руйнувань.

Модель середнього формату Rubin 11V представлена у восьми різних кольорах. Насиченість того чи іншого відтінку залежить від типу покриття, що може бути трьох типів: натуральне, ангоб, глазур. Зовнішній шар забезпечує неповторний колір покрівлі, а також закриває грубу структуру черепиці. Це покриття є стійке до зовнішніх впливів й не руйнується з плином часом, оскільки під час випалу утворює одне ціле з глиняною основою .

Монтаж керамічної черепиці вимагає високих професійних якостей. Модель Braas Rubin 11V укладається просто завдяки рівній геометрії та хвилевій формі, що дає можливість нівелювати кривизну дерев’яної конструкції. Середній формат дозволяє укладати її, як на прямих площинах так і на дахах з великою кількістю різаних елементів. Подвійні замкові з’єднання забезпечують герметичність при рекомендованому куті 220. За нижчих нахилів даху додатково монтується нижня водонепроникна покрівля.

В компанії Monier здійснюється суворий контроль якості, що підтверджено 30-річною гарантією на продукцію й сертифікатами відповідності. Модель Braas Rubin 11V забезпечить прекрасне візуальне сприйняття покрівлі й багаторічну службу.


Rubin 11V технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 3)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля