« Повернутися

Керамічна черепиця Braas Opal

від 14.75 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Керамічна черепиця Braas Opal - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 33,7-38,3
Відстань між латами, см 14,5 – 16,5
Середня відстань між латами, см 34,0
Середня ширина покриття, см 18,0
Мінімальний кут нахилу даху 300
Вага однієї штуки, кг 1,8
Штук у палеті 560
Розмір, см 18,0х38,0

 

Керамічна черепиця Braas Opal

Керамічна черепиця Braas Opal «бобровий хвіст» – це модель класичної форми, що характеризується відмінною геометрією та одним з найширших асортиментів кольору й покриття. В продовж багатьох століть вона фактично не зазнала змін. Особливо ціниться серед архітекторів, так як дозволяє викладати складні криволінійні елементи: конус, волове око, радіальні площини.

Різноманіття кольору в моделі Opal дозволяє забезпечити індивідуальний стиль покрівлі будинку, починаючи від класичного натурального й закінчуючи глянцевим чорним. Спеціально розроблені покриття компанією Monier дозволяють зберігати дах завжди новим. Рівномірне нанесення глазурі або ангоби забезпечується високотехнологічним процесом виробництва. В результаті випалу отримуємо виріб одного відтінку з рівною геометрією. Повністю автоматизоване виробництво забезпечує якість продукції, що підтверджено відповідними стандартами EN 1304, ISO 9001. Втручання людини зводиться до контролю якості сировини й кінцевого виробу.

Кладка черепиці «бобровий хвіст» вважається одним з найскладніших типів монтажу покрівельного матеріалу. Від покрівельників вимагається ідеально виставити обрешітку з середнім кроком 15,5см. При чому особливу увагу слід приділити вибору дерева, так як моделі плоского формату вимагають рівну основу. Кріплення здійснюється за допомогою шурупів з нержавіючої сталі або клямрами. Фіксується кожна третя черепиця, при чому залишається невеликий люфт, що дозволить компенсувати деформації при усадці дерева. В моделі Opal відсутні замкові з’єднання, тому кладка здійснюється в шахматному порядку і заходом кожного наступного ряду на половину довжини нижнього. В результаті отримаємо малюнок у вигляді «риб’ячої луски». Для першого ряду використовується спеціальна карнизна черепиця.

На покрівлях з «бобрового хвоста» використовуються спеціальні добірні елементи:

  • крайня ліва/права,
  • трійник,
  • гребінь.

Для дахових комунікацій також передбачено прохідні черепиці, а саме: антенна, черепиця під сонячний колектор, для систем вентиляції.

Покрівля з моделі Braas Opal прослужить понад 100 років, забезпечуючи при цьому неперевершений вигляд й даруючи радість не одному поколінню. Гарантія від виробника становить 30 років.


Braas Opal технічна інформація

Braas Opal інструкція монтажу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 4.89/5 (відгуків - 9)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля