« Повернутися

Цементно-піщана черепиця Харцер

від 8.7 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Цементно-піщана черепиця Харцер - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 10
РВідстань між латами, см 31.2 – 34.5
Середня відстань між латами 33
Середня ширина покриття, см 30
Мінімальний кут нахилу даху (градусів) 22 – 60
Вага однієї штуки, кг 4.5
 Штук в палеті 240 
Розмір см 330х420

 Цементно-піщана черепиця буде досить хорошим варіантом для покрівлі житлового будинку. Завдяки своїм властивостям теплопровідності, шумоізоляції та довговічності вона є конкурентом керамічної черепиці. Довговічність, морозостійкість, покриття нічим не відрізняється від натуральної глиняної черепиці. Та й ціна доволі нижча.

 Особливості та недоліки цементно-піщаної черепиці !

 Основні переваги цієї моделі. Ангобоване покриття, висока зносостійкість, служить хорощою шумоізоляцією, стійка до будь яких погодніх умов, довгий термін служби, стійкість до вогню, витримує великі навантаження, легкість в монтажі, має ефектний вигляд.

 Недоліки цієї моделі ! Єдиним недоліком Braas Harzer як і в будь якої цементно-піщаної черепиці є те, що з часом (через 5 – 7 років) черепиця покривається мохом, і при тому втрачає ефектний вид.

Як і з чого виготовляється цементно-піщана черепиця?

  Цементно-піщана черепиця Braas виготовляється в Німеччині за всіма європейськими стандартами якості. Суворий контроль якості та добре обладнані лабораторії заводів дозволяють дати 30-ти річну гарантію якості на продукцію Braas. До складу цементно-піщаної черепиці входять виключно природні елементи такі як: кварцовий пісок, цемент та домішки оксиду заліза, для надання необхідної пігментації. . Цементно-піщана черепиця BRAAS черепиця не випалюється, а отримується в процесі змішування матеріалів і наступним затвердінням цементно-в’яжучого матеріалу. Після цього на поверхню черепиці можуть наноситись спеціальні суміші, збільшуючи міцність та зовнішній вигляд черепиці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля