« Повернутися

Цементно-піщана черепиця Дубль S

від 9 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Цементно-піщана черепиця Дубль S - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2               10
Відстань між латами, см         31,2-34,5  
Середня відстань між латами               33
Середня ширина покриття см               30
Мінімальний кут нахилу даху          22 — 60
Вага однієї штуки, кг              4.5
Штук у палеті              240
Размір, см           33х42

Модель Дубль S – натуральна бетонна черепиця має оригінальний хвилястий профіль який не піддається впливу моди і завдяки своїй формі завжди буде актуальним. Уже багато років модель Дубль S є поширеним матеріалом для покрівлі в Німеччині і Польщі. На ринку України вона зарекомендувала себе як якісний і надійний матеріал за доступною ціною.
Хороший захист від вологи.
Покриття цементно-піщаної черепиці Дубль S виготовляється на основі трьох шарів, кожен з них забезпечує важливі якості цієї черепиці – твердість, гладкість, естетичність. Армуючий шар забезпечує максимальну міцність. Вирівнюючий дрібнозернистий шар робить черепицю гладкою і збільшує стійкість до забруднень. Також він не пропускає вологу і є морозостійким. Третій шар – це подвійний шар полімерного акрилу, який надає блиск і стійкість кольору черепиці. Всі барвники, які виробляє компанія Braas на основі оксиду заліза, хімічно стабілізованого на стадії окислення. Ця технологія допомагає уникнути втрати кольору черепиці та надає декоративного покриття ультрафіолетову стійкість.
Якість і надійність.
При виготовленні цементно-піщаної черепиці використовуються революційні технології за допомогою яких черепиця не схильна до втрати кольору, її поверхня відбиває інфрачервоний спектр сонячного світла, виключає нагрівання даху і покрівельного простору при жарких сонячних днях і навіть для черепиці темного кольору. Матеріали для виготовлення черепиці є екологічно чистими, при нагріванні не виділяють шкідливих речовин. Черепиця доступна в 3-х кольорах: червона, каштан, графіт.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля