« Повернутися

Металочерепиця Ruukki

Металочерепиця Ruukki - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Металочерепиця Ruukki – фінська якість для вашої покрівлі

Вам треба у найближчий час перекрити дах будинку? Але покрівля має бути красивою, якісною та головне – не за всі гроші. Ми вас розуміємо. До такої «тонкої» справи треба і особливий підхід обирати. Від цього залежить затишок вашої оселі, тепло в ній та комфорт.

Якщо терміни виконання роботи для вас теж важливі, то ви без сумніву зупините свій вибір на металочерепиці. Простий монтаж значно скоротить терміни облаштування покрівлі. Металочерепицю обирають і в тому випадку, коли площа покрівлі дуже велика. Це порівняно дешевий матеріал, але це зовсім не означає, що – неякісний.

Металочерепиця Рууккі – найпопулярніший матеріал для покрівлі в усій Європі

І справді, фінська компанія Ruukki сьогодні – найвідоміший виробник металочерепиці у всьому світі. Цікаво, що за якість там дуже ретельно слідкують. Уявіть собі, аби перевірити міцність металочерепиці Рууккі виробник навмисно ллє на неї воду, засипає снігом і б’є штучним градом. Також випробовують під різними температурами, піддають впливу ультрафіолету і так далі. І тільки тоді, коли металочерепиця пройшла усі випробовування, вона потрапляє на ринок.

Переваги металочерепиці Ruukki:

  • Легка при монтажі. Листи легкі при транспортуванні і часу на перекриття даху ви потратите небагато;
  • Має захисне полімерне покриття. Це забезпечує і гарний зовнішній вигляд і захист від перепадів температури;
  • Міцність та надійність. Справді металочерепицю Рууккі вважають найміцнішою серед конкурентів.

Майстри говорять про її довговічність. Хоч заявлений термін придатності від виробника – 50 років, перевірено, що ця металочерепиця служить на десятки років більше.

Вартість металочерепиці Рууккі

Металочерепицю Рууккі сьогодні продають від 160 гривень за квадратний метр. Купити металочерепицю ruukki можна як вроздріб, так і гуртом. Більшість компаній пропонують зручну доставку до вашого будинку.

Рейтинг: 5 / 5 (Відгуків 8)