Металочерепиця Arcelor – перекриваємо дах надійним та якісним

Якщо ви вже цікавилися матеріалами для перекриття даху, то напевне погодитесь, що металочерепиця – ідеальний варіант для роботи. Залишилася справа за «маленьким» – обрати марку.

Металочерепиця Арселор – це товар німецької якості. Буває матовою або глянцевою. За останні роки торгова марка набула неабиякої популярності у Європі. Часто її використовують сьогодні господарі і в Україні.

Металочерепиця Арселор – якість гарантована

Справді, про якість металочерепиці Arcelor сьогодні говорять знані будівельники. Цінність даного матеріалу і в тому, що його вага, порівняно з іншими видами металочерепиці, – дуже легка. Лист завтовшки якихось – 0, 52 мм. Інша металочерепиця, наприклад, важить вдев’ятеро більше.

Переваги металочерепиці Arcelor:

  • Широка колірна гамма. Також має декілька видів форми листів;
  • Зносостійкість. Не страшні цій металочерепиці ні грози, ні сніги, ні палюче сонце. Колір сяятиме довго, форма триматиметься;
  • Не затримує пилюки. Справді, спеціальне покриття не дозволяє всіляким осадам накопичуватися на вашій покрівлі. Така властивість теж зберігає колір та яскравий блиск.

Ціна металочерепиці Арселор

Купити металочерепицю Arcelor можна від 160 гривень за квадратний метр. Доставка та купівля як оптом, так і вроздріб можлива по всій Україні.

Ціна: від 5,47 до 5,54 EUR/м2
Рейтинг: 4.52 / 5 (Відгуків 9)