Особливості керамічної черепиці бобровий хвіст

 Дану модель керамічної черепиці найбільш використовують для покрівлі веж та куполів які розташовані на даху будинку і також її використовують як для простих двоскатних так і для  дахів будь якої складності. Вигляд цієї моделі гарно підкреслює архітектурний дизайн даху. Велика гама кольорів та покриттів і всіх добірних елементів. В народі ще називають її бобрівка або карпівка. Цей покрівельний матеріал для справжніх поціновувачів натуральної керамічної черепиці.

Монтаж керамічної черепиці бобровий хвіст.

 Модель бобровий хвіст має незвичайну форму проте в монтажі не потребує зайвих зусиль. Монтаж даної черепиці відбувається так само як і будь якої керамічної черепиці, але відстань між латами значно менша ніж у інших керамічних черепиць, середня відстань між латами бобрівки становить 15.5 см. В усіх моделях бобрового хвоста є два маленьких отвори, через які ми прикручуємо черепицю до лати і зафіксовуємо їх саморізами. Розхід черепиці на 1м2 в середньому  34-35 штук, вага однієї черепиці більше двох кг. Монтаж цієї моделі проводиться так само як і інші види керамічних черепиць від карнизу даху до гребня. Перший ряд цієї моделі називають карнизними, тому що карнизні черепиці мають іншу форму ніж звичайна рядова. Останній верхній ряд називають підгребеневі, вони служать для того щоб перекрити всі останні рядові черепиці тим самим зробити дах герметичним та захищеним від протікань. Для правильної послідовності слід чітко виміряти рядову черепицю так щоб зміщення виходило рівно на половині черепиці.

 

 

 

 

 

 

Яка середня вартість за 1м2 ?

 Вартість моделі бобровий хвіст від 13.5 до 24 євро за м2. Це залежить в першу чергу від виробника і від покриття та кольору черепиці. Як відомо чим менший формат черепиці тим і ціна дорожча ніж великоформатна черепиця адже розхід цієї моделі 34-35 штук на м2. Середня вартість гребеневих елементів становить так само як і до звичайних моделей керамічної черепиці. Досвідчені фахівці рекомендують обирати керамічну черепицю німецьких брендів такі як Creaton, Koramic, Braas.