Фальцева покрівля з використанням покрівельної міді КМЕ.

 На сьогоднішній день в будівництві дахів великої популярності набуває фальцева покрівля з використання міді КМЕ. Цей матеріал справді являється вічним і в виконанні фальцу буде найнадійнішим захистом від протікань даху. Навіть декілька десятків років тому люди також перекривали будинки методом фальцу, так само й зараз більшість людей обирають фальцеву покрівлю використовуючи новітні покрівельні матеріали такі як мідь, алюміній, титан-цинк, та металеві листи з високим вмістом цинку.

 Основні характеристики міді КМЕ.

 Покрівельна мідь в листах найчастіше зустрічається в трьох видах: патинована, оксидована, та класична мідь КМЕ. Товщина покрівельної міді може становити від 0.55 до 1мм. Висота рулона від 670мм до 1000мм. Температура плавлення кожного з них становить вище 1000 градусів. Сама собою покрівельна мідь являється м’якою та еластичною,  відповідно в монтажі вона також зручніша в порівнянні з іншими покрівельними листами які використовують під фальц. Мідь являється довговічним матеріалом тому що не піддається корозії. Мідь з періодом часу може окислюватись при тому набрати гарного темного кольору. ЇЇ використовують як для даху так і для фасаду будинку, обробки димоходів, куполів, веж. На відміну від всіх інших покрівельних матеріалів фальцеву покрівлю можна монтувати з ухилом даху від 12 градусів. Завдяки хорошій герметичності та правильності монтажу протікання даху неможливе.

 

фальцева покрівля львів
патинована мідь кме

Де у львові можна придбати якісну покрівельну мідь КМЕ за помірною ціною?

У нас є великий вибір та доступні ціни на покрівельну мідь та інші покрівельні матеріали. Ми спеціалізуємось на всіх видах покрівлі в тому числі й на монтажі покрівельного матеріалу. В нас є кваліфіковані бригади бляхарів, майстрів з монтажу керамічної черепиці. фельцувальників, бригади зі зведення дерев’яної конструкції даху. Крім покрівельної міді в нас можна придбати мідну водостічну систему та всі необхідні елементи з неї. Наша адреса м. Львів Сихівський р-н. вул. Вулецька 14. 

пікрівельна мідь львів
оксидована мідь