Утеплення даху житлового приміщення.

Утеплення будинку є дуже важливим моментом, про який замислюється буквально кожен домовласник. Якщо ви плануєте в своєму будинку  мансардний поверх то слід обов’язково утеплити дах для того щоб зберегти теплоту в приміщені. Утеплення також служитиме додатковою шумоізоляцією. Утепливши дах ви значно зекономите кошти на опалення будинку. Досвідчені фахівці рекомендують утеплювати дах після всіх внутрішніх робіт( заливки стяжок, штукатурки стін) в зв’язку з тим, що утеплювач даху може втягувати в себе вологу та конденсат.

Який матеріал найчастіше використовують для утеплення?

На сьогоднішній день в сучасному будівництві найбільш поширеними матеріалами для утеплення використовують: скловолокнистий утеплювач, шпательний утеплювач, пінополістирол і пінополіуретан, також великої популярності набирає утеплення методом нанесення піни будь якої товщини. Щоб грамотно і раціонально вибрати матеріал для утеплення потрібно визначитися з типом самого даху, який буває плоским або скатним. Рекомендовано обирати матеріал для утеплення тільки від відомих і провірених брендів такі як ROOKWOOL Техноніколь..

Які важливі етапи потрібно знати, щоб правильно утеплити дах!

1 Вибрати якісну гідроізоляційну та пароізоляційну мембрану.

2 Вибір якісного та довговічного утеплювача.

3 Правильно змонтувати  утеплювач.

4 Для того, щоб утеплювач з пароізоляційною мембраною був встановлений правильно і виконував свою функцію та мав естетичний вигляд, ці роботи слід доручити фахівцям.

 Найчастіше в якості утеплювача люди більш схильні до мінеральної вати, вона може бути в матах, або в рулонах, та й ціна на неї доволі помірна, і користується популярністю не один десяток років. Монтаж мінеральної вати набагато швидший від будь якого іншого утеплювача, і з нею не виникає ніякої складності в роботі. До того ж мінеральна вата не горить.

Як монтується мінеральна вата?

 Мінеральну вату в матах рекомендують монтувати в 2 шари зі зміщенням, для того, щоб перекрити всі стики та щілини. Товщину мінеральної вати потрібно підбирати за висотою крокви, до прикладу, якщо висота крокви 20 см то мінвату можна давати в 2 шари товщиною 10см, а якщо висота крокви менша 20-ти см то можна давати мінвату товщиною 10 і 5см, або 5 і 5см. Вата ставиться в проємі між кроквами, по низу крокви ми набиваємо цвяхи на відстані 15см один від одного, за допомогою спеціальної міцної нитки зашнуровуємо на кожен цвях і прибиваємо кожен цвях для того, щоб цей шнурок не провисав і витримував вагу мінеральної вати. Для того, щоб мінвата правильно виконувала свою функцію її не потрібно натрамбовувати в проєм, лист мінвати має бути на 1.5-2см ширшим від проєму між кроквами, тоді лист не буде провисати і щільно стане до стінки крокви. Після утеплювача ми монтуємо пароізоляційну мембрану, монтується вона горизонтально по кроквах зверху вниз, всі стики додатково проклеюємо спеціальною клеючою стрічкою.