« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Е32

від 15.65 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Е32 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 14,5-14,8
Відстань між латами, см 34,7 – 35,3
Середня відстань між латами, см 35,0
Середня ширина покриття, см 19,5
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 3,2
Штук в палеті 280
Розмір черепиці, см 25,0х41,4

Керамічна черепиця Koramic Е32

Модель керамічної черепиці Koramic E32 поєднує в собі класичну хвильову форму і невеликі розміри. Така покрівля постійно концентрує на собі погляди перехожих і при цьому забезпечує повну водонепроникність.

На заводі в місті Гьорліц (Німеччина) впроваджено найсучасніші технології , що фактично виключає втручання людини. Підприємство, яке почало свою діяльність в 1875 році має багату історію та відмінну репутацію. Збереження давніх традицій та сучасне виробництво запорука якості готової продукції. Кожен етап відбувається під суворим контролем з дотримання усіх європейських норм. Це підтверджено сертифікатами і гарантіями від виробника. З тильної сторони моделі Е32 є відповідне маркування, де вказано серійний номер і норма EN 1304.

Важливим фактором у виборі керамічної черепиці є широкий вибір кольорової гами. Керамічна черепиця Е32 представлена в 10 різник кольорах і трьох типах покриття: натуральне, ангоб, глазур. Відтінки від класичного цеглястого до насичених каштанового і графітового зможуть задовольнити смак будь-якого естета. Додаткове покриття є стійке до зовнішніх факторів і з часом не змінює кольору під дією ультрафіолету. Під час випалу воно утворює нерозривні зв’язки з керамічною основою.

Додатковим плюсом даної моделі є різноманіття керамічних аксесуарів, що дає можливість застосування на дахах складної конфігурації. Тільки компанія Koramic розробила спеціальний клин для монтажу «волового ока» в системі черепиці Е32. Це дає можливість на звичайному даху надати унікальності. Така можливість особливо ціниться серед архітекторів, для надання проектам особливої неповторності. Завдяки хвильовій формі та подвійним щільним замковим з’єднанням монтаж відбувається на дахах рекомендованим нахилом 220. При таких параметрах покрівлі необхідно застосовувати мембрану з щільністю від 130гр/м2 з достатньою паропроникністю. Останній показник підбирається відповідно до облаштування горішнього поверху.


E32 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля