« Повернутися

Титан-цинк RHEINZINK prePATINA walzblank (світло-сірий)

від 32 EUR/м2 Доставка та оплата

Приклади використання

Опис

Титан-цинк RHEINZINK prePATINA walzblank (світло-сірий) - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Густина, гр/см3 7,18
Температура плавлення, 0С 418
Температурне розширення мм/м 2,2
Допуски товщини, мм 0,02
Товщина, мм 0,65-1
Модуль пружності, кН/мм2 80
Вміст цинку, % 99,99
Розмір листа, мм 1000х2000

Титан-цинк RHEINZINK prePATINA walzblank (світло-сірий)

Фальцева покрівля з титан-цинку ТМ Rheinzink вважається одним з класичних типів покриття. Свою популярність матеріал заслужив завдяки тривалій експлуатації, прекрасному візуальному вигляду та простоті в роботі. Важливим фактором також є висока пластичність цього металу, що дозволяє виконувати складні криволінійні форми. Німецька компанія Rheinzink в кінці 60-х років розробила сплав з цинку, міді, титану й алюмінію, що володіє високими антикорозійними властивостями.

Новий метал отримав широке застосування у фальцевих покрівлях, а також в якості фасадного матеріалу. З плином часу класичний світло-сірий колір під дією зовнішніх факторів змінює забарвлення. Поверхня листа покривається шаром патини темно-сірого кольору. Утворене покриття захищає основу та в разі пошкоджень має здатність до самовідновлення. Під час монтажу покрівлі з титан-цинку слід враховувати особливості матеріалу. При низькій температурі значно збільшується крихкість металу, що робить неможливим виконання будь-яких робіт. Поєднання титан-цинку з міддю, алюмінієм чи сталлю також є недопустимим. З плином часу це приводить до електрохімічної корозії. В цьому випадку усі з’єднання слід обробити оловом, що слугує ізолятором й запобігає реакції. Для герметичних з’єднань листів титан-цинку між собою використовується метод пайки. Це особливо актуально при монтажі внутрішніх водостічних жолобів, в місцях примикань. Усі місця пайки потрібно обробити содовим розчином або великою кількістю води. Слід пам’ятати про лінійне розширення титан-цинку, що на 60% перевищує показники сталі.

У випадку монтажу фальцевих покрівель, на довгих скатах даху використовують рухомі клямери. Для водостічних жолобів застосовуються спеціальні компенсатори температурних розширень.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля