« Повернутися

Титан-цинк RHEINZINK-prePATINA schiefergrau (темно-сірий)

від 48 EUR/м2 Доставка та оплата

Приклади використання

Опис

Титан-цинк RHEINZINK-prePATINA schiefergrau (темно-сірий) - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Густина, гр/см3 7,18
Температура плавлення, 0С 418
Температурне розширення мм/м 2,2
Допуски товщини, мм 0,02
Товщина, мм 0,65-1
Модуль пружності, кН/мм2 80
Вміст цинку, % 99,99
Розмір листа, мм 1000х2000

Титан-цинк RHEINZINK-prePATINA schiefergrau (темно-сірий)

Покрівля з титан-цинку ТМ Rheinzink – це найкращий вибір для дахів складної конфігурації. Також цей метал знайшов широке застосування в якості фасадного матеріалу. Одним з преміальних продуктів компанії Rheinzink є листи і рулони, що піддаються попередньому патинуванню в кольорі schiefergrau (темно-сірий). Процес виробництва повністю імітує природне старіння зовнішнього шару, що дозволяє одразу отримати дизайнеру чи архітектору необхідний відтінок. Склад сплаву металу випливає на його фізичні властивості, що згодом стають визначальними в подальшій експлуатації.

Титан-цинк Rheinzink schiefergrau містить в собі 99,9% цинку, а також титан, що надає додаткову міцність, частку міді й алюмінію для збільшення пластичності. Завдяки такому складу цей метал фактично не піддається дії корозії та зберігає свій первісний вигляд протягом десятиліть. Вагомою перевагою фальцевих покрівель є їх герметичність, що дозволяє зберігати повну водонепроникність навіть при 70. Окрім механічних з’єднань за допомогою замків, титан-цинк піддається пайці. Не ватро забувати, що при низьких температурах цей метал стає крихким. Це в свою чергу унеможливлює подальшу роботу і являється одним з недоліків даного матеріалу.

Значну роль компанія Rheinzink приділяє екологічним стандартам, що підтверджено сертифікатами незалежної організації IBU. Окрім сучасного обладнання, що зменшує викиди шкідливих речовин також передбачено переробку вторинної сировини.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля