« Повернутися

Титан-цинк RHEINZINK-prePATINA blaugrau (сіро-блакитний)

від 38 EUR/м2 Доставка та оплата

Приклади використання

Опис

Титан-цинк RHEINZINK-prePATINA blaugrau (сіро-блакитний) - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Густина, гр/см3 7,18
Температура плавлення, 0С 418
Температурне розширення мм/м 2,2
Допуски товщини, мм 0,02
Товщина, мм 0,65-1
Модуль пружності, кН/мм2 80
Вміст цинку, % 99,99
Розмір листа, мм 1000х2000

Титан-цинк RHEINZINK-prePATINA blaugrau (сіро-блакитний)

Металева покрівля являється однією з найбільш поширених. Компанія Rheinzink внесла вагомий внесок в її подальшу популяризацію. Почавши свою діяльність в середині 60-х років, вдається за короткий проміжок час завоювати ринок покрівельних матеріалів новим продуктом. Сплав цинку (99,99%), титану, алюмінію і міді отримав характеристики, що найкраще підходять для фальцевих покрівель. З плином часу на поверхні металу утворюється шар патини,що додає будинку додаткового шарму. Утворений відтінок одразу вподобали архітектори й дизайнери. Титан-цинк також отримав широке застосування в якості фасадного матеріалу.

Завдяки новітнім методам виробництва компанії вдалось прискорити природні процеси. Тепер непотрібно чекати роками, щоб отримати необхідний колір. Одним з преміальних продуктів є титан-цинк blau-grau (сіро-голубий), що виготовляється в листах і рулонах. Завдяки домішкам міді й алюмінію метал отримав високі показники пластичності. Це дозволяє без особливих зусиль здійснювати велику кількість деформацій із збереженням цілісності.

Монтажні роботи з титан-цинком слід проводити при плюсових температурах. Метал прекрасно піддається пайці, що особливо актуально в місцях, де необхідно досягнути підвищених вимог герметичності. Високі показники температурного розширення вимагають використання рухомих клямерів при монтажі фальцевої покрівлі. Додатково слід подбати про вентиляцію використовуючи мембрани покриті об’ємним матом з поліпропіленових монониток. Для водостічних систем передбачено спеціальні компенсатори, що з’єднуються з ринвою методом пайки. У випадку з’єднання титан-цинку з міддю, алюмінієм чи сталлю виникає корозія. Цього можна уникнути, обробивши місця дотику оловом.

Утворений шар сіро-голубої патини не тільки забезпечує прекрасний візуальний вигляд, але й захищає метал від руйнування. Термін служби фальцевої покрівлі з титан-цинку за умови належно виконаних монтажних робіт перевищує століття.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля