« Повернутися

Класична покрівельна мідь КМЕ

від 9.8 EUR/кг Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Класична покрівельна мідь КМЕ - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Густина, гр/см3 8,93
Температура плавлення, 0С 1083
Коефіцієнт розширення, мм/м 1,7
Модуль пружності, кН/мм2 132
Допуски товщини, мм 0,2
Міцність на розтяг, Н/мм2 220-290
Висота рулона, мм 670, 1000
Товщина, мм 0,55-1

Концерн КМЕ Group один з світових лідерів з виробництва мідних сплавів. Завдяки багаторічному досвіду вдалось досягнути оптимізації технологічно процесу, підвищеного контрою якості готової продукції. Стандарти компанії КМЕ Group є значно суворіші від загальноєвропейських DIN EN1172.

Класична мідь КМЕ Tecu Classic – один з найбільш довговічних покрівельних матеріалів з терміном служби понад 150 років. В наш час можна зустріти чимало будівель, які були накриті ним кілька століть назад. В процесі експлуатації утворюється захисний шар, що є стійкий до пошкоджень і має здатність до самовідновлення. Таким чином, завдяки своїм властивостям мідна покрівля консервується на багато років, не змінюючи при цьому свої властивості й характеристики.

Виготовлення покрівельної міді Tecu Classic здійснюється у вигляді рулонів і листів товщиною від 0,55мм. Згідно європейських норм матеріал відповідає стандарту Cu-DHP (М1ф). Відповідно вміст чистої міді становить 99,99% і 0,01% залишковий фосфор, допуски по товщині не перевищують 0,02мм. Такі показники дозволяють піддавати матеріал зварці чи високотемпературній пайці. Не менш важливим параметром являється твердість, що може становити від 220Н/мм2 (м’яка) до 290Н/мм2(тверда). В залежності від конфігурації даху і кількості необхідних деформацій здійснюють підбір марки міді, задають товщину матеріалу. Завдяки своїм характеристикам вона може застосовуватись як на покрівлях з ухилом від 30, а також на вертикальних площинах.

На початковому етапі класична мідь має золотисто-рожевий колір, що під дією атмосферних впливів поступово набуває темно-коричневого забарвлення. За кілька десятиліть утворюється шар зеленої патини, що є завершальним етапом формування матеріалу. Швидкість кожного періоду залежить від кута нахилу покрівлі , вологості повітря в тому чи іншому регіоні.


KME Tecu технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля